Veselīga laulība – veselīgai ģimenei!

13. maijs, 2015 | Valda Reķe

Ar prieku paziņoju, ka esam vienojušies par šādu tēmu Pāru dienām 2016. Īstenībā tas ir organizatoru vismērķis jau desmit gadus, lai veicinātu savstarpēji visu veidu veselīgas attiecības starp vīru un sievu, kas audzina bērnus, atbalsta citas ģimenes un dzīvo ikdienas dzīvi sabiedrībā.

Maija pirmajās dienās 25 pāri kopā svinēja Radītāja izveidotu institūciju -  laulību, liecināja par Dieva svētībām savā dzīvē, daudznozīmīgi un dāsni dalījās ar saviem Dieva dotajiem un izkoptajiem talantiem tēlotāja un vizuālajā mākslā, mūzikā, režijā, Svēto Rakstu izpratnē un pasniegšanā, sportā un vēl daudz un dažādos veidos un prasmēs.

Pāru dienu noslēgumā bija daudz liecību par to, ka enerģijas kausi ir piepildīti, ka daudz pārdomu par to, kā vienkāršot savu dzīvi, lai nepārgurtu no ikdienas atbildībām un pienākumiem, lai nenodarītu pāri saviem mīļajiem, veltot laiku pārsvarā darbam un ikdienas rūpēm.

Jēzus pamācīja Martu, ka viņas vienīgā cerība pilnvērtīgai dzīvei ir paņemt krēslu, apsēsties un atslēgties no sava biznesa, un sākt sarunu ar Vienīgo, kas var mierināt sirdi un atjaunot garu.

Vairāki kristīgi autori pēdējos gados pievēršas šai tēmai, kas kļuvusi par vēlamu: kā piepildīt savu enerģijas kausu, lai neviens neciestu, lai paveiktu visu, kas paveicams? Vai vispār iespējams vienkāršot dzīvi? Kā vislabāk to izdarīt?

Šī gada Pāru dienās bija laiks pārdomām gan diviem kopā, gan kopā ar citiem pāriem, jo tāpēc jau tās saucam par „Pāru dienām „Uz brīdi divatā!””:

  • dzīvot rokrokā ar Dievu, pilnveidojot savu garīgo dzīvi;
  • veltīt un regulāri iedalīt pilnvērtīgu laiku savai laulībai un attiecībām ģimenē;
  • lai ikdienas darbs dod apmierinājumu un finansiālu ieguvumu;
  • ieplānot periodiski visu veidu atjaunošanos gan personīgi, gan kopā kā laulātajiem;
  • fizisku aktivitāšu kopšanas vērtība un nozīme.

Dievs mūs radījis pilnvērtīgai dzīvei, un tāda tā jādzīvo – veselīgās laulāto attiecībās un veselīgā ģimenes vidē.

Aicinu Jūs izvērtēt savas iespējas un vēlmes piedalīties nākošajā ģimenes tēmai veltītajā pasākumā – Ģimeņu rallijā 2015. Šāda veida aktivitāte norisināsies jau otro gadu ar mērķi visu veidu ģimenēm kvalitatīvi pavadīt laiku kādā no Latvijas skaistākajām vietām. 2015. gadā rallijā Cēsu apkārtnē piedalījās ap 120 cilvēku no Latvijas, Lielbritānijas un Vācijas, vairāk nekā 25 ekipāžas. Šajā gadā ģimeņu rallija dalībnieki 28. jūnijā dosies pa Zemgales reģionu. Detalizētu informāciju varat iegūt un pieteikties līdz 18. jūnijam e-pastā: vertibu.tilts@gmail.com

Svētīgu vasaru visām ģimenēm, lai izdodas lieliski izmantot šo brīnišķīgo gadalaiku veselīgai savu enerģijas kausu piepildīšanai!