Ģimeņu pēcpusdiena

17. aprīlis, 2017 | Edija Diedrika

15. aprīlī Rīgā, Baznīcas ielā 12a norisinājās jau otrā ģimeņu pēcpusdiena lekciju ciklā "Kā kļūt par vislaimīgāko ģimeni?", ko organizē Rīgas 1. draudzes Ģimeņu kalpošanas nodaļa. Šoreiz temats bija – Kas ir veiksmīgu attiecību pamatā. Pasākums iesākās ar gardām pusdienām, kam sekoja Viļņa Latgaļa lekcija par to, kā padarīt mūsu attiecības ar otru pusīti priecīgākas un uzticamākas. Vilnis līdzdalīja svarīgus principus attiecību uzlabošanai – sākot no mīlestības un cieņas parādīšanas otram līdz iespaidam kāds ir tad, ja pārim ir kopēji svētbrīži. Statistika ir neticama! 1:1500! Šāda šķiršanās attiecība ir pāriem, kuriem ir regulāras kopējas lūgšanas. Tas patiešām ir vareni, zinot, ka šobrīd laulību šķir 50% no laulātajiem. 
 
Uzzinājām, cik svarīgs ir laiks, kurā esam netraucēti – ar izslēgtiem telefoniem un nedalītu uzmanību, vismaz divas stundas nedēļā! Pēc lekcijas aizpildījām anketu, lai noskaidrotu, kad jūtamies mīlēti, kas ir tas īpašais, ko varam izdarīt, lai otrs justos laimīgāks.
 
Noslēgumā sekoja paneļdiskusija, kad varējām uzdot jautājumus diviem pāriem par to,  kāds ir viņu attiecību noslēpums. Devāmies mājās priecīgi, apņemoties ikdienā vairāk censties mīlēt. "Mīļie, mīlēsim cits citu, jo mīlestība ir no Dieva." 1.Jāņa 4:7
 
Nākamā tikšanās reize būs 20. maijā, lekcijas temats "Kā veiksmīgi atrisināt jebkuru konfliktu", sākums 14:00! Gaidīsim arī Tevi!
 
Edija Diedrika