Labdarības koncerts Saldū

1. augusts, 2017 | Indra Kuģe

22. jūlija pēcpusdienā Saldus mūzikas un mākslas skolas koncertzāle pulcēja klausītājus uz labdarības koncertu "No zemes līdz debesīm". Koncerta apmeklētāji ar saviem ziedojumiem atbalstīja Elvīru Vaitkeviču, lai viņa pēc smagā autoavārijā gūtās traumas saņemtu rehabilitāciju.
 
Labdarības koncertā muzicēja bijušie Saldus mūzikas skolas audzēkņi – vijolniece Madara Liepiņa un Lielās mūzikas balvas ieguvējs pianists Daumants Liepiņš.
 
Koncerts bija sagatavots augstā profesionālā līmenī. Jaunie mūziķi koncertu veltīja cilvēka mūžam. Bērnība – jaukākais laiks dzīvē, to raksturo draiskulības, bezrūpība, lielā vecāku mīlestība. Pusaudžu vecums un jaunība raksturojas ar strauju dzīves ritmu, visu vajag apgūt, visur vajag paspēt, vienmēr par maz laika... protams, arī pirmā mīlestība. Brieduma gadi – tad domājam par dzīves jēgu, vai viss jau ir bijis, vai kaut kas vēl būs...Visas šīs emocijas dzirdējām koncertā.


Attēlā: Elvīra ar savu tēvu un bijušo skolotāju Dzintru Gobu.
 
Esam pateicīgi ikvienam, kurš atsaucās Dieva aicinājumam un atnāca uz koncertu. Visi kopā
Elvīrai saziedojām 375 eiro!
 
Pateicamies mūsu kaimiņu draudzēm no Ezeres, Auces, Dobeles, Tukuma, Liepājas, Priekules, Rīgas un Kuldīgas, kuras atbalstīja koncertu.
 
Pateicamies Dievam, ka Latvijā dzīvo cilvēki, kuriem nav vienaldzīgas citu ciešanas un sāpes. Mēs esam bagāta tauta, jo mums ir tāds Dievs.
 
"Dievs ir mīlestība, un, kas paliek mīlestībā, tas paliek Dievā un Dievs viņā." (1. Jāņa 4:16)
 
Indra Kuģe
Adventistu Saldus draudze