Seriāls, kas runā par pārveidotām dzīvēm, gūst sešus apbalvojumus

10. jūlijs, 2017 | Adventist Review

“Life on the Line” (“Dzīve uz robežas”) stāsta cilvēku stāstus, ko ietekmējusi Lomalindas veselības kalpošana.
 
Lomalindas Universitātes Veselības nodaļa 47. ikgadējā reģionālajā “Emmy Awards” konkursā guva ievērojamus panākumus. Balvas pasniedza Nacionālās Televīzijas Mākslas un Zinātnes Akadēmijas Klusā Okeāna Dienvidrietumu nodaļas pasākumā sestdienas vakarā, 24. jūnijā, Sandiego, Kalifornijā, ASV.
 
“Life on the Line”, dokumentāls TV seriāls, kas stāsta Lomalindas stāstus par pārveidotām dzīvēm, ieguva apbalvojumus sešās no septiņām nomināciju kategorijām.
 
“Mound City Films” ir “Life on the Line” producents, kas noslēdzis līgumu ar Lomalindas Universitātes Veselības nodaļu. Seriāls stāsta cerības un drosmes stāstus, kas tapuši Lomalindas Universitātes Veselības nodaļā.
 
Kosmins Kosma, Lomalindas Universitātes Veselības nodaļas filmu nozares direktors saka, ka viņš ir pateicīgs par komandas talantu un ziedošanos, ko tā ir ielikusi seriāla tapšanā. “Televīzijas augstākā apbalvojuma iegūšana apliecina viņu nodošanos profesionālai darbībai,” viņš teica. “Tā ir mūsu priekštiesība līdzdalīt cerības un drosmes stāstus, kas radušies, pateicoties Lomalindas Universitātes Veselības nodaļas medicīnas darbam.”
 
Līdz šim komanda ir saņēmusi kopā 13 reģionālos Emmy apbalvojumus, no kuriem viens bija par “Life on the Line”, kas tagad jau piedzīvo trešo sezonu.
 
Kosma teica, ka dokumentālās filmas tapšana ir garš process, filmu veidotāji bieži pavada gadu vai vairāk, dzīvojot plecu pie pleca ar cilvēkiem, kas līdzdala savus stāstus.
 
“Atzinības saņemšana no Nacionālās Televīzijas Mākslas un Zinātnes Akadēmijas mūs ļoti iepriecina un dod enerģiju un pamudinājumu stāstīt vairāk stāstu,” teica Kosma.
 
“Ienesot savas mākslinieciskās un tehniskās spējas grūtos mūsu pacientu dzīves mirkļos, šie filmas veidotāji rada spēcīgus stāstus, kas aizskar visus, kas ir iesaistīti, un piešķir jēgu dzīves tumšākajos brīžos,” saka Garets Kaldvels, Lomalindas Universitātes sabiedrisko attiecību izpilddirektors. “Viņu darbs skaisti ilustrē mūsu darbinieku uzticību piepildīt misiju turpināt Jēzus Kristus mācīšanas un dziedināšanas kalpošanu.”
 
Nacionālā Televīzijas Mākslas un Zinātnes Akadēmijas Klusā Okeāna Dienvidrietumu nodaļa kalpo televīzijas speciālistiem Sandiego, Beikersfīldā, Lasvegasā, Palmspringsā, Sanluisobispo, Santabarbarā un Santamarijā.
 
47. apbalvošanai nodaļa saņēma vairāk nekā 900 pieteikumu, no kuriem 217 tika nominēti. Vairāk nekā 100 no tiem bija “Emmy Awards” apbalvojumi.
 
Avots: Adventist Review