Adventistu nometne tik tikko paglābta meža ugunsgrēkā Grieķijā

16. augusts, 2017 | Adventist Review

Jaunieši, kas atradās kempingā, evakuēti uz pludmali nakts vidū.
 
Lielais meža ugunsgrēks Grieķijā bija dažus metrus līdz Kalamos, Grieķijas adventistu jauniešu nometnes, iznīcināšanai. Kempings atrodas skaistā meža apvidū piekrastē, aptuveni 48 km uz ziemeļaustrumiem no Atēnām.
 
Spēcīgiem vējiem aizpūšot liesmas līdz aptuveni 300 metriem no kempinga, tie, kas tur atradās, tika evakuēti uz pludmali. Draudzes vadībai sekojot līdzi situācijai, izskanēja daudzas lūgšanas.
 
Plkst. 3 naktī pēc vietējā laika Grieķijas misijas lauka prezidents Klaudio Gulias (Claudio Guylas) rakstīja: “Pirms pāris stundām kempinga zona bija briesmās nodegt, jo spēcīgs uguns apņēma teritoriju. Ugunij nākot tuvāk, paldies Dievam, ieradās viena ugunsdzēsēju mašīna un pēc smaga darba kopā ar viņiem tagad kempings ir drošībā.”
 
Dīns Papaioannou, kurš ar ģimeni atradās kempingā, ziņoja, ka divas uguns frontes tika iznīcinātas pilnībā, bet trešā apgāja apkārt mūsu teritorijai un turpināja iet uz priekšu. Tomēr, viņš teica, “uguns nebūt nav garām. Es varu dzirdēt stikla šķindoņu, degot mājām.”
 
14. augusta rītā ugunsdzēsēji palika uz vietas drošības apsvērumu dēļ. Seši adventistu draudzes locekļi arī ir uz vietas un uzrauga situāciju. Gulias stāsta, ka ir nepieciešams palikt tuvumā, gadījumā, ja uguns vēja virziena maiņas dēļ no jauna iedegtos.


 
Šodien draudzes vadība un jaunieši izsaka pateicību par uzklausītām lūgšanām, tajā pašā laikā izsakot savu līdzjūtību un rūpi par tiem šajā apgabalā, kas ir zaudējuši īpašumus un personīgās mantas.
 
Viktors Halberts, Transeiropas divīzijas ziņas
 
Avots: Adventist Review