Izsludinātas papildu izrādes muzikālajai izrādei “Daniela noslēpumi”

26. oktobris, 2017 | Oskars Šļakota

Muzikālā izrāde “Daniela noslēpumi” pēc tūres pa Latviju, uzvedot astoņas izrādes septiņās pilsētās, pēc pozitīvajām atsauksmēm un lielā pieprasījuma izsludina papildu izrādes, kas būs skatāmas Rīgā  19. novembrī, savukārt Cēsīs 20.novembrī.

Vienu no aizraujošākajām Bībeles grāmatām, Daniela grāmatu, uz skatuves Rīgā un Cēsīs uzvedīs 23 talantīgi, dziedoši jaunieši-kristieši no 5 Latvijas pilsētām. Izrādi caurvīs smiekli, lieliska mūzika, kopā 12 dziesmas, horeogrāfija, krāšņa scenogrāfija un spilgts aktieru tēlojums – baudāma māksla divarpus stundu garumā, kur katrs varēs atrast ko acij, ausij, sirdij vai prātam tīkamu. Uz divu līmeņu skatuves kopā ar Daniela stāsta galvenajiem varoņiem skatītāji aizceļos aptuveni 2500 gadu senā vēsturē uz Babilonijas impēriju, tās varas virsotnēm, krišanu un Medo-Persijas impērijas laiku. Daniels un viņa 3 draugi nonāks Babilonijas galmā, kur piedzīvo ne vienu vien savādu notikumu, kā padomnieki risinot ambiciozu ķēniņu dzīves sarežģījumus – aizmirstu, satraucošu sapni, vēlmi pēc visu pielūgsmes, mistisku ziņojumu atšifrēšanu un muļķīgi izdota likuma sekas. Darbība norisināsies dažādās vietās, sākot no draugu guļamistabām līdz grandiozu dzīru zālēm un - pat uguns ceplim. Šis būs iedvesmojošs stāsts par uzticību, drošsirdību un paļaušanos uz Dieva vareno roku.

Muzikālā izrāde “Daniela noslēpumi” no 24.septembra līdz 8.oktobrim devās tūrē pa Latviju, kopā viesojoties 7 Latvijas pilsētas – Lubānā, Valmierā, Ogrē, Dobelē, Talsos, Liepājā un divreiz Rīgā. “Daniela noslēpumi” pirmizrāde notika brīvā dabā kristīgo skautu biedrības „Ceļa meklētāji” nometnē šī gada jūlijā, kuru skatījās vairāk nekā 600 nometnes dalībnieki. Izrādi kopā jau ir noskatījušies vairāk nekā 3000 skatītāji.

Izrādi veido teātra biedrība „Mūsu ēras sākumā”, kas darbojas no 2014. gada, lai gan radošā komanda izrādes gatavo jau no 2010. gada. Līdz šim ir uzvestas kristīgās izrādes tādas kā „Kristus karavīri”, „Estere”, „Mūsu ēras sākumā” jeb izrāde par Apustuļu darbu grāmatu.   Izrādē piedalās 23 aktieri – talantīgi jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām, kā Rīga, Cēsis, Talsi, Dobele un Madona. Radošā komanda pateicas par atbalstu Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienībai un Latvijas Kristīgajam radio par informatīvo atbalstu.

Biļetes nopērkamas biļešu paradīzes kasēs. Biļešu cena Rīgā no 4 līdz 6 eiro, bet Cēsīs 3 eiro. Studentiem, skolēniem un pensionāriem lētāk. Vairāk informācijas par izrādi iespējams iegūt www.danielanoslepumi.lv

Oskars Šļakota
Muzikālās izrādes “Daniela noslēpumi” reklāmas menedžeris