Viena diena ar Dievu

Elena Vaita

Lapa kopā 368 PrevNext

7. novembris - debesis jau sirdī

„Jo, kas Dieva prātu dara, tas ir Mans brālis un māsa, un māte” Marka 3:35.
No skaidra avota neiztecēs netīra straume. Līdzīgi arī īsts kristietis neizteiks nozākājošus vārdus un neielaidīsies strīdā ar apkārtējiem ļaudīm. Kad mēs savas sirdis nodosim Dievam, mums tūlīt sāksies nepārtraukta cīņa, jo mums jācīnās ar visas taisnības ienaidnieku. Visos iespējamos veidos viņš centīsies padarīt mūs mazdūšīgus un nogāzt zemē. Pasaule nostājusies pret Kristu un pret Viņa darbu. Tomēr tiem, kas centīsies darīt Dieva prātu, dots šāds mierinājums: - viņi ir savienoti ar visaugstākām varām Debesīs. Uzticoties Kristum un soli pa solim ejot uz priekšu, Dieva bērni gūs uzvaru.
Ja vēlamies iegūt vietu nākamajā pasaulē, tad mūsu griba jāpakļauj Dieva gribai. Mums jāseko gaismai, kas spīd pār mūsu taku…
Lai neviens nedomā, ka tam, dzīvojot pārkāpumos, atļaus ieiet caur Pilsētas vārtiem! Tiem, kas, Kristum nākot, vēl būs sacēlušies pret Dievu, netiks atļauta ieeja augšā esošajos pagalmos. Neviens dumpinieks neieies Debesīs.
Ik dienas mums jāgatavojas godības valstībai. Dieva standartam jāpārbauda mūsu raksturs. Ja mēs pārbaudi izturēsim, mums piešķirs vietu starp atpestītiem. Mums Debesis jāienes savās sirdīs, savā ikdienas dzīvē. Kristus ir visvarens Palīgs, un, kas sekos Viņam, tas nestaigās tumsā, bet izpratīs Debesu domas. Tie pazīs patiesā Gana balsi un staigās paklausībā.
Mums Raksti jāpēta sevis paša labā. Patiesības, kuras mēs tur atradīsim, pētot Rakstus, meklējot kā apslēptu mantu, dos mums spēku pastāvēt Dieva dienā. Dievs no mums prasīs atbildību par apkārt esošajiem ļaudīm. Ir grēcinieki, kas jāglābj, un grēcinieki, kas jāmanto. Vai ļausim netaisnībai atšķirt mūs no Kristus un no darba, ko Viņš mums uzdevis? Lai ikviens no mums saka: „Es nepievilšu Pestītāju. Viņš nebūs velti par mani miris. Es gribu Viņu slavēt visā mūžībā. Man jāiegūst Debesis par katru cenu.”
Vai vēlaties redzēt Ķēniņu viņa skaistumā? Vai vēlaties stāvēt pie lielā, baltā troņa? Tad mums jāpaklausa Dieva baušļiem, jo Debesīs neieies neviens, kas Jehovas bauslību atsakās pieņemt par savas dzīves likumu. - Manuskripts 31. 1886.g. 7. nov., „Mūsu gribas nodošana Dieva gribai (Itālija, Torrepolisā sniegtā svētruna)”. [321]

Lapa kopā 368 PrevNext