Kas domā, ka viena cilvēka derīgums kādai noteiktai vietai dara viņu spējīgu izpildīt arī vairākus citus amatus, tie viegli var kļūdīties, plānojot darba virzīšanu uz priekšu. Tie ir gatavi vienam cilvēkam uzlikt rūpes un nastas, ko vajadzētu sadalīt starp vairākiem.
Pieredze ir liels dārgums. Kungs vēlas, lai ar Viņa darbu tiktu saistīti inteliģenti cilvēki, kas piemēroti mūsu savienību un iestāžu dažādajiem uzticības amatiem. Sevišķi vajadzīgi svētījušies veikalnieki, cilvēki, kas patiesības pamatlikumus ienestu katrā veikalnieciskā darījumā. Kam uzlikta atbildība par finansiālām lietām, tiem nevajadzētu uzņemties citas nastas, ko viņi nav spējīgi nest; arī veikalniecisko lietu vadīšana nav jāuztic nepiemērotiem ļaudīm. Tie, kam uzticēta atbildība par darbu, reizēm ir kļūdījušies, atļaujot nozīmēt svarīgu finansiālu interešu vadīšanai cilvēkus, kam nav smalkjūtības un attiecīgu spēju. (248)
Veikalnieciskās nozarēs apsološiem cilvēkiem vajadzētu savas spējas attīstīt un pilnveidot, nododoties vispamatīgākām studijām un praktiskiem vingrinājumiem. Viņus vajadzētu paskubināt iet tur, kur kā studenti tie ātri iegūtu zināšanas par pareizajiem pamatlikumiem un metodēm, kas jāievēro veikalnieciskos darījumos. Nevienam veikalniekam, kas tagad ir saistīts ar mūsu darbu, nav jābūt iesācējam. Ja cilvēkiem jebkādā darbā jāizmanto savas izdevības kļūt gudriem un sekmīgiem, tad tā jārīkojas arī tiem, kas savas spējas izlieto Dieva valsts uzcelšanas darbam mūsu pasaulē. Ņemot vērā patiesību, ka mēs dzīvojam tik tuvu šīs zemes vēstures noslēgumam, darbu vajadzētu darīt pamatīgāk, vajadzētu būt modrākiem gaidīšanā, sargāšanā, lūgšanās un darbā. Cilvēcīgajiem darba rīkiem vajadzētu tiekties aizsniegt pilnību, lai tie varētu būt ideāli kristieši, pilnīgi Kristū Jēzū.