100 lūgšanu dienu kustība aizsāk jauniešu kopīgās lūgšanas

31. jūlijs, 2020

Lai turpinātu 100 lūgšanu dienu iniciatīvu Dienvidāzijas Klusā okeāna divīzijas jauniešu kalpošanas nodaļa nolēmusi sākt jauniešu kopīgās lūgšanas.

Lūgšanās vienojas Septītās dienas adventistu jaunieši no 14 valstīm Dienvidāzijas Klusā okeāna divīzijas (no ang. val. SSD) teritorijā. Viņu mērķis ir lūgt vienam par otru, veidot lūgšanu pilnu dzīvi kā Jēzum, un aizlūgt par draudzes kalpošanu un misiju.

Kustības vadītāji aicina jauniešus no SSD teritorijas piedalīties kopīgajās lūgšanās.

Vienā no kopīgajām sanāksmēm programmā ZOOM SSD jauniešu kalpošanas nodaļa apstiprināja jauniešu lūgšanu kalpošanas nodaļas izveidi, lai pārraudzītu kopīgās lūgšanas visas divīzijas teritorijā. Jauniešu lūgšanu kalpošanas nodaļa tiecas stiprināt jauniešu lūgšanu dzīvi. Tās vadītāji atklāj, ka kustības mērķis ir iedvesmot jaunatni ciešākām attiecībām ar Jēzu.

Reģioni Dienvidāzijas Klusā okeāna divīzijā, kuros lūgšanu kustība jau iepriekš ir notikusi, ņem vadību, lai mudinātu jaunatni lūgt. Vadītāji sacīja: “Mērķis ir katrā draudzē veidot jauniešu kopīgās lūgšanas.”

Dienvidfilipīnu ūnijas konforences prezidents Rodžers Kaderma (Roger Caderma) sacīja, ka nesen ir lūdzis Dieva svētību jauniešu kopīgo lūgšanu izveidei.

“Jaunatne nav rītdienas draudze, bet šodienas draudze,” Rodžers Kaderma uzsvēra.

Bangladešas ūnijas jauniešu vadītājs Miltons Das (Milton Das) atklāj, ka jaunieši jūtas droši, zinot, ka pastāv kopīgās lūgšanas.

“Jaunieši ir priecīgi kopīgi lūgt. Viņi aicina izveidot vairāk lūgšanu grupas,” sacīja Miltons Das.

Arī Pakistānas jauniešu vadītājs Kamrans S. Sadiks (Kamran S Sadiq) to atbalsta.
“Biežāk nekā jebkad redzam cilvēkus pulcējamies savās mājās uz kopīgām lūgšanām,” viņš sacīja. “Pēkšņi ir mainījusies atmosfēra. Lūgšana ir nesusi pārmaiņas daudzu cilvēku attieksmē. Jaunieši lūdz par tiem, kuri cieš trūkumu.”

Beula Vidajo (Beulah Vidayo), kopīgo lūgšanu vadītāja no Ziemeļfilipīnu ūnijas, stāsta, ka jaunatne šajā reģionā kopīgo lūgšanu organizēšanas laikā izbauda privilēģiju lūgt.

“Tas nav tikai tāpēc, ka sarunāties ar Dievu un nodot visu Viņam ir patīkami. Bet gan tas, ka lūgšanas kopā ar grupu vai divatā nes prieku,” Beula Vidajo sacīja. “Caur kopīgām lūgšanām mēs savienojamies ar Dievu un arī ar citiem jauniešiem. Mēs esam apbrīnas pārņemti redzot, kā Dievs atbild lūgšanas.”

Beula Vidajo stāsta, ka personīgajā dzīvē ir piedzīvojis Dieva brīnumus un ka tas dzen viņu uz priekšu.

“Esmu aizkustināts palīdzēt jauniešiem pieķerties pie Dieva apsolījumiem caur kopīgo lūgšanu kustību,” viņš sacīja.

Džonatans Valters (Jonathan Walter), adventistu draudzes mediju un komunikācijas daļas vadītājs sacīja: “Tā ir liela svētība būt savienotam ar Dienvidāzijas Klusā okeāna divīzijas lūgšanu grupu, kas aizsākusies jaunu cilvēku vidū. Esmu tik pateicīgs visiem, kas piedalās šajā nopietnajā darbā, kas ir kopīgās lūgšanas. Es ticu, ka tās atnesīs patiesu atmodu un reformāciju.”

Avots: https://www.adventistreview.org/church-news/story15139-100-days-of-prayer-gives-birth-to-youth-prayer-network