Izaicinājuma garša pārgājienā Cēsīs

20. oktobris, 2020 | SDA Rīgas 1. draudzes pārgājieni

“Neskatoties uz lietaino laiku, smaids un prieks mūsu kompānijā nerima!” - tā par 18. oktobrī aizvadīto pārgājienu saka pārgājiena vadītājs Jānis Lukševics. Aizvadītajā svētdienā Cēsīs pulcējās 28 pārgājiena dalībnieki, kuriem bija iespēja aplūkot Gaujas krastus, Raiskuma ezeru, uz pieclatnieka attēloto ozolu, kā arī vairākus citus krāšņus dabas skatus. Sarunas pārgājiena laikā nerimās ne mirkli, un vēl jo īpašākas tās padarīja misijas skolas “Sūti mani” sagatavotie pārrunu jautājumi par tēmu “Vide”. 

Attēlus no pārgājiena var apskatīt ŠEIT.

Lija lietus, pašai auksti nebija, bet rokas gan nosala caur visiem ziemas cimdiem tā, ka pat apaviem vaļā atraisījušās kurpju šnores nevarēju aizsiet, bet tāpat bija forši un priecīgi, un neko nenožēloju. Prieks vēl šodien par vakardienas pārgājienu Cēsu pusē, un jūtos labi. Šajā pusē ir ļoti skaists rudenis.
Un priecēja tas, ka neskatoties uz laikapstākļiem, visi bija pozitīvi noskaņoti. Tāpat kā pagājušajā reizē, arī šoreiz organizatori bija padomājuši par to, lai būtu interesanti gan ar skaistām vietām, ko redzēt, gan dažādiem uzdevumiem - tā, lai iepazītu citus.
Novērtēju to, ka arī šajā reizē līdzi devās mācītājs, tikai cits, un, pirms uzsākām iešanu, par to aizlūdza.
” - Sanita

Mūsu pārgājienā pirmoreiz kārtīgi lija. Patiesībā neilgi pēc sākuma man samirka arī garastāvoklis, domājot: kurš gan grib kavēties sarunās vai aktivitātēs, šķiet, mēs visi vēlamies tikai ātrāk nonākt galā. Labākais par sarunām pārgājienos gan ir tas, ka tās noris paralēli iešanai. Ir jāiet tik un tā. Tikpat labi var arī parunāties. Sarunu saulstari izžāvēja manu omu. Man sāk likties, ka pārgājienos līdzgājējus pie mums sūta pats Dievs. Cik atvērti, draudzīgi, dziļi domājoši ir šie viesi! Mēs baudījām izaicinājuma garšu, kopīgus smieklus, rudens lapu raibumu, lietus gaisa svaigumu, Jāņa izplānoto skaisto maršrutu un šīs veldzējošās, sasildošās sarunas citam ar citu. Saliedējoši! Paldies Dievam!
Vairāk nevar pastāstīt! Atnāc, lasītāj, pats!
” - Inga Šļakota

Vairāk informācijas par citiem pārgājieniem SDA Rīgas 1. draudzes pārgājienu Facebook lapā.