Izsludināta pieteikšanās misijas izglītībai

20. aprīlis, 2021 | "Sūti mani" misijas skola

Izsludinām pieteikšanos misijas izglītībai! 

Tieši tā – misijas izglītībai, ne tikai misijas skolai “Sūti mani”! Esošā situācija pasaulē mūs ir mudinājusi meklēt radošus risinājumus, un esam atraduši daudz un dažādas izdevības, kuras paver iespējas ikvienam draudzes loceklim iegūt savai situācijai un vajadzībām atbilstošu izglītību, sākot no pāris mēnešu klātienes vai neklātienes studijām specifiskās jomās līdz pat bakalaura grādam reliģijā.
 

Kāpēc iegūt misijas izglītību? 

“Dievs savā kalpošanā var izmantot arī neizglītotu cilvēku, kurš savu dzīvi nodevis Viņam un ilgojas nest svētību citiem. Taču tie, kuriem līdz ar šo ziedošanās garu ir arī pamatīga izglītība, Kristus labā spēj paveikt daudz plašāku darbu. Viņi atrodas izdevīgās pozīcijās.” (Kristus līdzības, 333. oriģ.)
Draudzei un cilvēkiem, kas vēl nepazīst Dievu, ir vajadzīgi nodevušies un izglītoti cilvēki!
 

Kam pieteikšanās paredzēta? 

Jebkura vecuma un pieredzes Jēzus sekotājam, kurš grib augt un mācīties, kā atbilstoši Dieva dotajiem talantiem padziļināt Bībeles zināšanās un kļūt efektīvāks kalpošanā cilvēkiem.

Ko piedāvājam? Vispirms - sarunu, kurā, izzinot tavas iespējas un prioritātes, informēsim gan par mūsu, gan mūsu kolēģu nodrošinātiem piedāvājumiem – lai vajadzības ar piedāvājumu varētu vieglāk sastapties! 
 

Pieteikšanās process?

  1. Ja zini, ka nākamajā gadā labprāt mācītos, aizpildi pieteikšanās anketu.
  2. Intervijas laikā kopīgi izskatīsim tevis izvēlētās opcijas, ko būsi atzīmējis anketā.
  3. Palīdzēsim tev izvēlēties vispiemērotāko mācību formu – fokusu, ilgumu, izmaksas, savienojamību utt. 
  4. Palīdzēsim ar pieteikšanos un dokumentu noformēšanu procesā. 
Pieteikšanās termiņš? 31. maijs (Taču, ja esi izlēmis, nevilcinies, dažās ārzemju skolās pieteikšanās jau būs beigusies!)
Pieteikšanās saite? ej.uz/MisijasIzglitiba

 
“Sūti mani” misijas skola
www.sendme.lv