Sākusies uzņemšana bakalauram reliģijā

28. aprīlis, 2021 | BAUC Higher Education in Bible and Ministry

Bakalaura programmu reliģijā Baltijas ūnijā plānots uzsākt 2021. gada septembrī – jau pēc 4 mēnešiem. Programmas absolventi saņems Endrjūsa Universitātes diplomu, kas derīgs tālāku studiju un darba iespējām gan Latvijā, gan citur pasaulē. Vienlīdz svarīga daudziem ir iespēja apgūt praktiskas zināšanas par Dieva Vārdu un draudzes misiju, tādējādi pilnveidojoties kā Jēzus lieciniekiem, lai kurp dzīves pagriezieni vadītu tālāk. 

Interesentiem ir pienācis pirmais reģistrēšanās solis: aizpildīt pieteikuma formu, iesniedzot iepriekšējās izglītības dokumentus, kā arī lūgt draudzes mācītājam nosūtīt rekomendācijas vēstuli. Šī forma atvērta līdz 1. jūnijam, pēc kura Latvijas Draudžu savienība dos savu apstiprinājumu studenta dalībai programmā un sekos tālākais uzņemšanas process.

Esi izlēmis, ka vēlies studēt? Dodies uz: www.sda.ee/ba 

Ir vēl jautājumi? Lūdz, aprunājies ar tuvajiem, savu mācītāju vai arī programmas koordinatoru (inga.slakota@bauc.lv, 29884712)

Pirmā dzirdēšana? Meklē informāciju www.bauc.lv, Facebook “BAUC Higher Education in Bible and Ministry” vai šeit (https://adventisti.lv/lv/jaunumi/4501-SDA-augstako-izglitibu-vares-iegut-ari-Baltija).