Adventistu slimnīca Berlīnē atzīta par vienu no labākajām slimnīcām Vācijā un pasaulē

5. maijs, 2021 | Adventist News

Slimnīca “Waldfriede”, kas ir saistīta ar SDA Berlīnes draudzi, arī šogad ir atzīta par vienu no labākajām slimnīcām Vācijā. Kādā citā pētījumā, kurā tika iekļautas 2000 slimnīcas no visas pasaules, “Waldfriede” guva augstu vērtējumu.

2020.gadā “Waldfriede” bija 43. labākā slimnīca Vācijā, taču šogad tā ieņem jau 33. vietu. Amerikāņu žurnāls “Newsweek” un Vācijas tiešsaistes statistikas portāls “Statista” kopīgi ir noteikuši labākās slimnīcas pasaulē. Pētījumā tika vērtētas 25 valstu slimnīcas.
 

Pasaulē labāko slimnīcu sarakstā tika iekļautas 2000 slimnīcas, kuras raksturo izcili pakalpojumi, atzīti un pieredzējuši ārsti, teicama aprūpe un jaunākās tehnoloģijas.


Pētījuma rezultāti ir publicēti F.A.Z. institūta mājaslapā https://www.faz.net/asv/beste-krankenhaeuser/. Vispasaules pētījuma rezultāti par labākajām slimnīcām pasaulē publicēti “Newsweek” mājaslapā https://www.newsweek.com/best-hospitals-2021.

Raksta avots: https://news.eud.adventist.org/en/all-news/news/go/2021-05-04/adventist-hospital-in-berlin-is-one-of-the-best-hospitals-in-germany-and-the-world/