ADRAs autobuss palīdz trūcīgajiem Serbijā

7. jūnijs, 2021 | ANDREAS MAZZA, ADRA EUROPE, EUDNEWS

25% Serbijas iedzīvotāju jeb 1,8 miljoni cilvēku ir nabadzīgi. Trūcīgi dzīves apstākļi graustos tiek uzskatīta par vienu no nabadzības pazīmēm, kas skar tūkstošiem cilvēku Belgradas pilsētā, it īpaši romus, liecina Belgradas universitātes pētījums.

Bezpajumtnieki Belgradā ir visnabadzīgākā sociālā kopiena, kura pandēmijas laikā saskaras ar vislielākajām grūtībām. Finansiāls atbalsts ir steidzami nepieciešams, lai palīdzētu šiem teju aizmirstajiem cilvēkiem.

Tādēļ ASV Starptautiskās attīstības aģentūra (USAID) nolēma piešķirt 120’000 ASV dolāru ADRAs organizācijai Slovākijā, kura sadarbojas ar ADRAs organizāciju Serbijā, lai īstenotu palīdzības programmu “DrumoDrom” Serbijas bezpajumtniekiem. 2021. gada 28. maijā USAID pārstāvji Serbijā un Slovākijas vēstniecības pārstāvji parakstīja saprašanās memorandu. Šis finansiālais atbalsts sniegs iespēju turpināt programmu, kas tika speciāli izveidota, lai palīdzētu tiem, kas palikuši bez pajumtes.Memorandu parakstīja USAID direktore Šenlija Pinčoti un Slovākijas vēstnieks Serbijā Fedors Rosoča, bet ASV vēstnieks Serbijā Antonijs F. Godfrijs bija klātesošs kā liecinieks. Delegācija nolēma šo pasākumu noturēt ADRAs centrā.

 

“Mēs apbrīnojam to, ko Slovākijas aģetūra “SlovakAid” un adventistu organizācija ADRA ir paveikušas bezpajumtnieku labā,” sacīja ASV vēstnieks Serbijā Antonijs F. Godfrijs. “Šodien mēs dāvinām 120’000 dolāru, lai kopā ar jums mēs varētu turpināt sniegt palīdzību un atbalstīt vairāk cilvēku,” turpināja Godfrijs. “Sadarbība sniedz lielas iespējas!”Raksta avots: https://news.eud.adventist.org/en/all-news/news/go/2021-06-04/adra-bus-for-homeless-people-drives-on-the-streets-of-belgrade/