"It Is Written" saņem 10 TV apbalvojumus

12. jūlijs, 2021 | Adventist News

“It Is Written” (“Ir rakstīts”, - tulk.) organizācijas veidotie raidījumi šogad saņēma 10 TV apbalvojumus par piecām translētajām programmām - vienu zelta apbalvojumu, septiņus sudraba un divus bronzas. Četri apbalvojumi, tostarp viens zelta, tika piešķirts par programmu “The Trail of Tears” (“Asaru taka”, - tulk.), kurā tiek vērsta uzmanība laikam, kad indiāņi tika piespiesti pamest savas mājvietas. Arī raidījums “Every Word”, kas ir kā vienas minūtes garš garīgais lasījums, tika atzinīgi novērtēts.
 

“Iemesls, kādēļ mēs veidojam šīs programmas, nav, lai mēs varētu saņemt apbalvojumus,” sacīja Džons Bredšovs, “It Is Written” runātājs un direktors. “Mūsu programmas ir veidotas tā, lai tās aizsniegtu dvēseles ar mūžīgo evaņģēliju un iedrošinātu cilvēkus iepazīt Jēzu un sekot Viņam, sagatavojoties Viņa atnākšanai.Bet šie apbalvojumi norāda, ka “It Is Written” veido augstas kvalitātes saturu, un tie arī atspoguļo mūsu mediju nodaļas izcilo darbu. Turklāt šī atzinība parāda mūsu sponsoriem, ka viņi atbalsta kalpošanu, kas darbojas ļoti augstā līmenī.”

Par “It Is Written”

“It Is Written” ir mediju evaņģelizācijas kalpošanas organizācija, kas līdzdala mūžīgo evaņģēliju visā pasaulē jau 65 gadus. “It Is Written” bija pirmā reliģiska satura televīzijas programma, kas tika pārraidīta ar krāsainu attēlu. Tā ir arī desmitā visilgāk eksistējošā televīzijas programa ASV. Tā ietekmē cilvēku dzīves caur satelīttelevīziju un digitālo televīziju, mājaslapām un mobilajām lietotnēm, kā arī citiem resursiem. 

Avots: https://adventist.news/news/it-is-written-wins-ten-telly-awards