Slavēšanas dziesmu vakars 16. jūlijā

13. jūlijs, 2021 | Mūzikas kalpošanas nodaļa

Slavēšanas dziesmu vakars Elēnas Ritumas atbalstam

16. jūlijā plkst. 20.00 www.adventisti.lv Youtube un Facebook kontos varēs vērot slavēšanas dziesmu vakaru, kurā klausītāju iesūtītās dziesmas atskaņos Edija Subatoviča, Mārtiņš Subatovičs, vijolniece Ulanta Ābola un pianiste Elīna Strance.

Slavēšanas dziesmu vakari ir kļuvuši par iemīļotu ikmēneša tradīciju kristīgās sabiedrības vidē. Tomēr šai reizei ir pievienots arī labdarības mērķis – turpināt atbalstīt Elēnu Ritumu cīņā ar onkoloģisku saslimšanu. Kopā ar ziedotājiem līdz šim esam varējuši atbalstīt Elēnu Ritumu tik lielā mērā, ka viņa varēja uzsākt dārgu ķīmijterapijas kursu, kuram valsts atbalstu nesniedz. Līdz šim terapijas uzrādītie rezultāti ir snieguši pozitīvus rezultātus, tāpēc kurss ir jāturpina vēl vairāku mēnešu garumā. Viena mēneša izmaksas ir 5800 eiro, kas vienam cilvēkam nav paceļams vezums, bet kopīgiem spēkiem līdz šim esam varējuši sniegt Elēnai atveseļošanās cerību un kopīgiem spēkiem labi iesākto darbu varam arī turpināt.

Elēnu Ritumu var atbalstīt atbalstīt caur www.ziedot.lv portālu https://www.ziedot.lv/palidziba-elenai-ritumai-3976, kā arī pārskaitot ziedojumu uz kontu:
Saņēmējs: Elēna Rituma
Bankas konts: LV11HABA0551010432557
Maksājuma mērķis: Ziedojums ārstniecībai, medicīnas izdevumiem

Kā ierasts, slavēšanas dziesmu vakarā tiks izpildītas klausītāju iesūtītās dziesmas. Aicinām izvēlēties un iesūtīt dziesmas, kas ir uzrunājušas, atstājušas spēcīgus iespaidus vai vienkārši sev sirdij mīļas. Ja ar izvēlēto dziesmu saistās kāds stāsts, aicinām līdzdalīt arī to. Ir jau padomā kāda dziesma? Sūti to uz LDS Mūzikas kalpošanas nodaļas e-pastu muzika@adventisti.lv. Ja Jūsu iesūtītā dziesma neizskan šajā reizē, tā noteikti būs iekļauta kādā no nākamajām.

Skaties to šeit:
Youtube - https://youtu.be/o4Qe_yTJR58
Facebook - https://www.facebook.com/events/503048347633360?ref=newsfeed