Reģistrācija maģistrantūras programmai atvērta

15. jūlijs, 2021 | Baltijas ūnija

No 9. jūlija līdz 11. augustam ir iespēja pieteikties Endrjūsa Universitātes maģistrantūras programmai, kas tiek organizēta Baltijas ūnijā.
Lai gan programmas sākums plānots tikai pēc gada, studentiem, kuru bakalaura grāds ir citā jomā, nepieciešams iziet sagatavošanās kursu, lai tiktu uzņemti šajā programmā, tāpēc grupa tiek veidota jau tagad.

Piedāvātais maģistra grāds reliģijā ir starpdisciplināra Endrjūsa Universitātes programma, kas tiek realizēta jau daudzus gadus tādās pasaules vietās kā Honkonga, Polija, Rumānija, Krievija, Taivāna un Ukraina.

Atšķirībā no bakalaura programmas tā netiek organizēta caur Ņūboldas koledžu un arī studiju norise ir atšķirīga: vai nu 4 nedēļas reizi gadā vai 5 nedēļas, kas sadalītas divās sesijās. Tādējādi programmu iespējams pabeigt 4 – 5 gadu laikā, nokārtojot priekšmetus un noslēguma eksāmenu; maģistra darbs nav jāraksta.

Programmas mērķis ir nodrošināt dziļu izpratni par adventistu vēsturi, uzskatiem un praksi, kā arī prasmi kritiski un kolektīvi domāt par reliģijas jautājumiem. Draudzes locekļi, kas vēlas izmantot īpašo iespēju studēt Bībeli maģistrantūrā kopā ar brāļiem un māsām no Baltijas valstīm, ir aicināti aizpildīt pieteikuma anketu: www.sda.ee/ma. Lēmumu pieņemšanas procesā var noderēt daži video par teoloģijas studijām, kas atrodami Youtube: BAUC TV, un ikviens aicināts sekot līdzi jaunumiem Facebook lapā @BAUCeducation.

Vairāk informācijas: www.bauc.lv/ma-in-religion.