Izsludinām pieteikšanos misijas skolas “Sūti mani” neklātienes programmai!

19. jūlijs, 2021 | Misijas skola

Atveram pieteikšanos neklātienes studijām misijas skolā “Sūti mani”! Padziļini Bībeles zināšanas sev ērtā vietā, kā arī attīsti praktiskas kalpošanas prasmes draudzē un darba vidē, kurā atrodies.

Kāpēc iegūt misijas izglītību?
“Dievs savā kalpošanā var izmantot arī neizglītotu cilvēku, kurš savu dzīvi nodevis Viņam un ilgojas nest svētību citiem. Taču tie, kuriem līdz ar šo ziedošanās garu ir arī pamatīga izglītība, Kristus labā spēj paveikt daudz plašāku darbu. Viņi atrodas izdevīgās pozīcijās.” (Kristus līdzības, 333. oriģ.)
Draudzei un cilvēkiem, kas vēl nepazīst Dievu, ir vajadzīgi nodevušies un izglītoti cilvēki! Apzināti veltot laiku Dieva Vārda papildus izpētei, paši topam pārveidoti tajā.

Kam pieteikšanās paredzēta?
Jebkura vecuma un pieredzes Jēzus sekotājam, kurš grib augt un mācīties, kā atbilstoši Dieva dotajiem talantiem padziļināt Bībeles zināšanās un kļūt efektīvāks kalpošanā cilvēkiem.

Ko piedāvājam? 
Divu gadu neformālās izglītības programmu, kurā mācības (līdz 5h nedēļā) mijas ar praktisku misijas darbu katram savā ikdienā. 1. gadā mācības pārsvarā notiek tiešsaistes režīmā, apgūstot Bībeles stāstu. 2. gadā mācību fokuss mainās uz praktisko evaņģelizāciju un praktiskiem uzdevumiem, kā arī to izvērtējumiem. Studenti sadarbojas ar vietējo draudzi tās misijā, bet fokusējas uz personīgo evaņģelizāciju.
 
Pieteikšanās saite: ej.uz/SMMS2021
 
Pieteikšanās termiņš: 20. augusts
 
Studiju maksa: 20 EUR/mēnesī*, kurā iekļaujas lekciju kurss, koordinatora darbs un kopīgo nedēļas nogaļu izmaksas.

Mācību valoda: lekcijas angļu valodā, pārējā laikā latviešu.
 
Kontakti:
Jana Jansone 27468680
Inga Šļakota 29884712
 
Vairāk informācijas par programmu un procesu: https://sendme.lv/par-misijas-skolu/
 
*Atradīsim risinājumu tiem, kam šī mācību maksa ir par dārgu. Raksti uz sendmelv@gmail.com!