"LLU Health" - viens no labākajiem fiziskās rehabilitācijas centriem

6. septembris, 2021 | Adventist News


Loma Lindas universitātes rehabilitācijas centrs ir atzīts par vienu no labākajiem ASV fiziskās rehabilitācijas centriem, ieņemot augsti vērtētu pozīciju “Newsweek” un “Statista Inc.” veidotajā labāko fiziskās rehabilitācijas centru sarakstā. 

Darils Vandenbošs, Loma Lindas universitātes medicīnas centra un ķirurģijas nodaļas vadītājs saka, ka šī atzinība pierāda rehabilitācijas centra komandas nodošanos savu pacientu un organizācijas labā.

“Mūsu sertificēto ārstu, medmāsu, terapeitu un personāla komanda palīdz mūsu pacientiem maksimāli atveseļoties, kā arī nodrošina pielāgotu aprūpi, lai apmierinātu viņu īpašās vajadzības,” sacīja Vandenbošs. “Mūsu misija ir turpināt nodrošināt vislabāko aprūpi katram pacientam, kuru mēs uzņemam.”

Lielāko daļu rehabilitācijas pakalpojumu iespējams saņemt LLU Austrumu teritorijā, kur tiek piedāvāti visplašākie ambulatorās un stacionārās rehabilitācijas pakalpojumi reģionā, tostarp robotizētā rehabilitācija, ortopēdiskā un sporta terapija, bērnu rehabilitācija, kā arī ortopēdija un protezēšana.

ASV labāko fiziskās rehabilitācijas centru sarakstā iekļauti centri, ņemot vērā to aprūpes kvalitāti, apkalpošanas kvalitāti, pēc-aprūpes kvalitāti, kā arī nakšņošanas iespējas un ērtības. Sarakstā iekļauti 230 rehabilitācijas centri.