Klāt 2. sezona kulinārijas raidījumam "Home Cooking with Chef Miguel Larcher"

20. septembris, 2021 | Samuel Girven


Ēdiens var izmainīt dzīvi. Tas var dziedināt vai ievainot, sabojāt vai uzlabot cilvēka veselību. Ņemot vērā šo svarīgo patiesību, Septītas dienas adventistu draudzes locekļi Kadilakas pilsētā Mičiganas štatā ir nolēmuši veidot tiešsaistes kulinārijas raidījumu ar nosaukumu “Home Cooking with Chef Miguel Larcher” (“Gatavošana mājās ar šefpavāru Migelu Larčeru”).

Šīs idejas pirmsākums meklējams mācītāja Roberta Bensona vadītajās kulinārijas nodarbībās, uz kurām bija aicināti ierasties gan vietējās draudzes locekļi, gan viņu draugi. Bet, tā kā 2021. gada sākumā Mičiganas štatā sāka pieaugt ar COVID saslimušo skaits, klātienes nodarbības nācās atcelt. Tādēļ mācītājs Bensons uzrunāja šefpavāru Migelu Larčeru, vietējās CM nometnes ēdināšanas nodaļas direktoru, piedāvājot viņam vadīt kulinārijas raidījumu tiešsaistē.

Raidījums ir aizvadījis pirmo sezonu, kur katru mēnesi tika raidīta viena jauna epizode. Raidījumu skatījās ne vien draudzes locekļi, bet arī citi kopienas locekļi un Mičiganas štata iedzīvotāji. “Mums ir plašāks skatītāju loks, nekā mēs sākotnēji bijām iecerējuši!” sacīja Bensons. Katras epizodes laikā tiek gatavots jauns ēdiens, kā arī skatītāji saņem izglītojošu informāciju par veselību no medmāsas Nadīnas Larčeres.  

Raidījuma veidotāji septembra sākumā pēc īsa vasaras pārtraukuma sapulcējās, lai sāktu ierakstīt raidījuma otro sezonu. “Esam ļoti priecīgi to atsākt!” sacīja šefpavārs Larčers. Šīs sezonas sākumā ir ieplānots gatavot dažādus brokastu ēdienus, kā, piemēram, Larčera slaveno tofu kulteni, krāsnī ceptus rozmarīna kartupeļus un citus ēdienus. Jūs varat atrast vairāk informācijas par šo raidījumu mājaslapā www.campcuisine.org, kā arī skatīties to platformās YouTube vai Facebook. Nākamā epizode ieplānota 12. oktobrī, un, lai gan pēc Latvijas laika tā tiks raidīta naktī, to var noskatīties atkārtojumā YouTube kanālā: https://www.youtube.com/channel/UCmjKbdlZJA51lOdxvW2zEMA/featured