Pāris iegulda personīgos līdzekļus, lai izveidotu un uzceltu draudzes Vanuatu

21. oktobris, 2021 | Lui Yarakei/Juliana Muniz

No 15. līdz 28. augustam pēc pirmajām evaņģelizācijas sanāksmēm Araki salā, Vanuatu Republikā, tika kristīti 26 cilvēki. Tās vadīja mācītājs Renolds Toa, bet Franklins Viljams un viņa sieva Roza tās noorganizēja.

Franklins Viljams pēc profesijas ir celtnieks. 2020. gadā pēc viesuļvētras “Harolds” viņš atklāja savu vēlmi palīdzēt citiem cilvēkiem. Saprotot, ka daudziem cilvēkiem ir finansiālās grūtības, viņš katru sabatu kopā ar savu ģimeni sāka apciemtot Džorovas ciematu, kur viņi izdalīja ēdienu, kalpoja cilvēkiem un lūdza par viņiem.

“Pieaugot interesei, Franklins aicināja citas adventistu ģimenes viņiem palīdzēt. Uz dažiem sarežģītiem jautājumiem Franklins nezināja atbildes, tādēļ viņš pieaicināja mācītāju Renoldu Tou, kurš atbildēja uz teoloģiskiem jautājumiem,” sacīja kalpotājs Lui Jarakei.
 

Pēc pāris mēnešiem dedzīgie adventisti uzcēla Džorovas Septītās dienas adventistu draudzi.

2021. gada sākumā adventisti nolēma uzsākt Bībeles lasījumus Araki, mazā salā, kurā pārsvarā dzīvo prezbiteriāņi un neviens adventists. 26. augustā tur notika pirmā evaņģelizācijas sanāksme, kuras laikā adventisti atklāja pašu jaunuzcelto Salalapas Sepītās dienas adventistu draudzi. 

“Franklins un Roza ir iedegušies par evaņģēlija vēsti. Viņi nolēma izlietot savus personīgos līdzekļus, lai uzbūvētu pirmo pastāvīgo adventistu draudzes ēku Araki salā. Viņi tic, ka, lai kas arī viņiem pieder, Dievs ir visu svētību Devējs. Tādēļ viņi atgriež visas šīs svētības, lai veicinātu evaņģēlija izplatību,” sacīja Jarakei.