Vispasaules virtuālā konference sievietēm 29. un 30. oktobrī

27. oktobris, 2021 | Ģenerālkonferences sieviešu kalpošana

Septītās dienas adventistu Ģenerālkonferences Sieviešu kalpošanas nodaļa 29. un 30. oktobrī rīkos Vispasaules virtuālo konferenci sievietēm. Konferences laikā tiks vērsta uzmanība uz adventistu draudzes stratēģisko plānu nākamajai piecgadei: “Aizsniedz pasauli: Es došos”. Konference būs bezmaksas pasākums, kurš tiks translēts Sieviešu kalpošanas nodaļas Facebook lapā un YouTube kanālā. Tas tiks translēts arī adventistu draudzes oficiālajā Facebook profilā un YouTube kanālā. Konferences norises valoda – angļu. 

“Pandēmija ir ietekmējusi mūsu māsas visā pasaulē, un mēs sapratām, ka ir tāda vajadzība iedrošināt vienai otru un sazināties, kā arī pastāstīt, ko sievietes pandēmijas laikā ir darījušas, lai uzturētu kontaktus ar draudzes māsām,” sacīja Hetere Dona Smāla, Septītās dienas adventistu baznīcas Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītāja.

“Sievietēm ir nepieciešams garīgs atbalsts, motivācija, iedrošinājums, cerība un jauna, Dieva iedvesta vīzija viņu dzīvēm,” Smāla turpināja.

Konferencē runās tādi cilvēki kā Ella Saimona (Ella Simmons), SDA baznīcas galvenā viceprezidente; Keitija Reinerte (Katia Reinert), Veselības kalpošanas nodaļas asociētā vadītāja; Linda Koha (Linda Koh), Bērnu kalpošanas nodaļas vadītāja; Ērika Džounsa (Erica Jones), Ziemeļamerikas divīzijas Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītāja, un citi.
 

Lai piekļūtu konferencei, izmantojiet jebkuru no šīm saitēm:

https://www.youtube.com/c/GeneralConferenceWomensMinistries
https://www.facebook.com/generalconferencewomensministries
https://www.youtube.com/c/AdventistOrgChurch
https://www.facebook.com/TheAdventistChurch

Konferencei nav nepieciešams reģistrēties. Tā norisināsies piektdien, 29. oktobrī, un sestdien, 30. oktobrī, katrā dienā no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00. Konferencē būs iekļauti muzikāli priekšnesumi, uzrunas, lūgšanas un semināri, kā arī dažādu Sieviešu kalpošanas nodaļu atskaites no visas pasaules.

Konference notiks angļu valodā, un tās programmu var skatīt šeit https://women.adventist.org/conference-program