Adventists apbalvots kā labākais taksometra vadītājs Dienvidaustrālijā

24. novembris, 2021 | Adventist Record

Stirlingas adventistu draudzes loceklis Tims Velšs ir apbalvots kā Dienvidaustrālijas Gada taksometra vadītājs. Velšs, kurš strādā par taksometra vadītāju jau 22 gadus, ieguva šo apbalvojumu, uz kuru pretendēja 4000 vadītāji. Galvenais kritērijs, pēc kura tika vērtēti pretendenti, bija klientu apkalpošanas kvalitāte. Viņš tika atzinīgi novērtēts arī par to, ka piedāvā savus taksometra pakalpojumus cilvēkiem ratiņkrēslos.
 

“Mana kristīgā ticība mudina attiekties pret ikvienu klientu ar vislielāko cieņu, lai vai kādi būtu apstākļi,” Velšs sacīja.

Velšs pārcēlās uz Austrāliju no Anglijas un ir strādājis arī citos amatos, taču viņš izbauda savu taksometra vadītāja darbu un stāsta par mīlestību pret Jēzu, kad vien ir tāda iespēja.

“Es vienmēr meklēju iespēju pastāstīt par savu ticību,” sacīja Velšs, kurš atminējās, ka astoņi cilvēki ir apmeklējuši draudzi, pateicoties draudzīgajām sarunām viņa taksometrā. “Daudzi no maniem pasažieriem kļūst par maniem draugiem. Es raugos pēc iespējām iedrošināt cilvēkus, kas nonākuši sarežģītos apstākļos – cilvēkus, kuri cieš no pārmērīgas alkohola vai narkotiku lietošanas, vientulības, sociālām grūtībām.”

“Stirlinga draudze ļoti lepojas ar Tima neseno apbalvojumu. Viņš izrāda savu jauko attieksmi arī draudzē, kur viņš sludina, vada sabatskolu, spēlē ģitāru un palīdz uzkopt draudzi,” sacīja Elva Veilere, Stirlingas draudzes vecākā. “Viņš ir jauks, priecīgs un gatavs palīdzēt, kur tas ir nepieciešams. Šāds apbalvojums patiešām ir sasniegums, un mēs lepojamies, ka Tims ir daļa no mūsu draudzes ģimenes.”