LKR izsludina gavēni - AWR raidījumi būs dzirdami tikai www.adventisti.lv

26. novembris, 2021 | Komunikācijas nodaļa

Latvijas Kristīgais radio raidījumā “Kas ir cilvēks” 26. novembrī izsludināja 40 dienu gavēni, kura laikā netiks atskaņoti nevienas kristīgās konfesijas raidījumi šajā raidstacijā. Tas nozīmē, ka līdz 5. janvārim Latvijas Kristīgais radio atskaņos tikai mūziku, Bībeles lasījumus, kā arī aizlūgšanas.

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs skaidro:
 

“Vakar es to saku un arī šodien es to saku - pēc nedēļas mēs netiksimies! Un uzreiz man jāsaka, mani mīļie klausītāji un mīļie brāļi, un māsas, lai jūs nepārņem nekāds satraukums, (..) ka kāds ir nopircis kristīgo radio un ka tas tagad būs pilnīgi savādāks. Absolūti nē. Pilnīgi lai jums ir miers. Es to jums saku tāpēc, ka es visas šīs lietas zinu ļoti, ļoti labi, kas notiek kristīgajā radio. (..) Lai Dieva miers ir ar jums. Un rīt raidījums „Kas ir cilvēks” nenotiks, bet raidījuma laikā es darīšu jums visiem zināmu, kāpēc būs nākamo laika periodu savādāk un arī kas būs savādāk. (..) Bet jā, būs ļoti, ļoti radikālas izmaiņas. Bet par to visu ir slava Dievam, jo mēs esam tā Kunga rokās.”

Tas nozīmē, ka Adventistu vispasaules radio raidījumi šajā laika posmā arī neizskanēs Latvijas Kristīgajā radio. Tā vietā AWR raidījumus jums būs iespējams dzirdēt, apmeklējot mūsu mājaslapu www.adventisti.lv.

 

Šīs nedēļas AWR raidījumā:


Decembris daudzu cilvēku prātos saistās ar Ziemassvētkiem un Adventes laiku, kā arī ar Jēzus piedzimšanas notikumu. Tomēr ir cilvēki, kas vēl aizvien lauž šķēpus par to, vai Jēzus ir vai nav Mesija. Tādēļ šajā reizē aplūkosim, kādēļ Viņš patiesi atbilst Mesijas raksturojumam, kāds tas bija atklāts Svētajos Rakstos jau pirms Viņa dzimšanas. Pēc tam jums būs iespēja dzirdēt grāmatas “Laikmetu Ilgas” 4. nodaļas lasījumu ar nosaukumu “Jums Pestītājs dzimis”. Raidījuma laikā dzirdēsiet Viļņa Latgaļa, Deivja Cirveļa un Viestura Rīmaņa balsis.

Ierakstu varēs noklausīties šeit (pēc plkst. 20.00):
https://adventisti.lv/lv/audio/Adventistu-vispasaules-radio