Itālijas reģionālais prezidents apciemo adventistu pansionātu

19. janvāris, 2022 | Lina Ferrara | Adventist Review

Atsaucoties uz adventistu pansionāta “Casa Mia” direktora ielūgumu, Emīlijas-Romanjas reģiona prezidents Stefano Bonačini nesen apciemoja adventistu pansionātu Forli pilsētā Itālijā.

“Jūs esat daudzpusīga daļa no labklājības sistēmas,” sacīja Bonačini. “Mums ir jāuztur šo pakalpojumu kvalitāte augstā līmenī to cilvēku dēļ, kuriem tā ir vajadzīga.”

Viņš uzsvēra tādu iestāžu kā “Casa Mia” nozīmi.
 

“Pansionāti nenodarbojas ar automašīnu vai trauku mazgājamo mašīnu labošanu - tie palīdz vājiem un trausliem cilvēkiem ar viņu sajūtām, ciešanām un bieži arī cerībām.”

“Tā iemesla dēļ jūsu klātbūtne ir ļoti nozīmīga, un, cik esmu dzirdējis, jūs plānojat paplašināties, lai varētu parūpēties par vēl vairāk cilvēkiem,” sacīja Bonačini.

Reģionālais prezidents noslēdza savu uzrunu, pasakoties adventistu vadītājiem par viņu darbu un atbalstu pansionātā.

“Paldies par to, ko jūs darāt,” viņš sacīja. “Mēs vēlamies, lai mums būtu labas attiecības ar ikvienu. Tā vietā, lai celtu sienas, mums jābūvē tilti. Vienalga, kāda jūsu ādas krāsa, ticība vai valoda - mums jātiecas pēc harmonijas, draudzības un vienotības.”

Stefeno Paris, Septītās dienas adventistu draudzes prezidents Itālijā, sagaidīja Bonačini un citus vietējos un reģionālos ierēdņus.
“Tas ir īpašs brīdis - tā ir daļa no vēstures,” sacīja Paris, runājot par Bonačini vizīti. 1999. gadā pansionāts uzņēma tā laika Itālijas prezidentu - Oskaru Luidži Skalfaro.
 

“Šis ir stāsts, kuru jādzird iedzīvotājiem, jo draudze ir draudze tad, kad tā spēj sniegt labumu sabiedrībai. Un to mūsdienās nav viegli panākt,” sacīja Paris.

Apmeklējuma beigās Paris pasniedza Bonačini plāksni, uz kuras bija parakstījušies pansionāta darbinieki un iemītnieki, pateicoties par viņa darbu. “Prezidentam Bonačini par viņa lielo nodošanos un stāšanos pretī izaicinājumiem, pārvaldot Emīlijas-Romanjas reģionu. “Casa Mia” pansionāta iemītnieki un darbinieki.”