Vairāk nekā 27000 cilvēku pievienojas adventistu draudzei Meksikā

25. jūlijs, 2022 | CRISTHEL ROMERO, LIBNA STEVENS | INTER-AMERICAN DIVISION NEWS

Evaņģelizācijas aktivitāšu rezultātā Septītās dienas adventistu draudzei Meksikā ir pievienojušies 27'000 cilvēku. Evaņģelizācijas kampaņa norisinājās tiešsaistē no 18. līdz 25. jūnijam. Tajā bija iesaistījušies tūkstošiem draudzes locekļu, kas izplatīja cerības vēsti par Jēzu savās pilsētās, kopienās un sociālo mediju platformās. Tiešsaistes kampaņa piesaistīja vairāk nekā 2 miljonu cilvēku uzmanību, un pēdējā kampaņas dienā nokristījās 5000 cilvēku.
 

“Lielākā Cerība” evaņģelizācijas kampaņa

Astoņu dienu ilgā evaņģelizācijas kampaņā “Lielākā Cerība” norisinājās hibrīdformātā, kas nozīmē, ka 500 cilvēki kampaņu apmeklēja klātienē. Tūkstošiem cilvēku pievienojās attālināti, vērojot stundu garās uzrunas katru vakaru.

Kampaņas galvenais runātājs bija mācītājs Edgars Benitezs. Viņš iedrošināja skatītājus meklēt cerību Jēzū, neskatoties uz krīzēm, nedrošību, zaudējumiem, depresiju un nemieru.

“Visu šo vētru vidū, Dievam, Bībelei un ticībai ir liela nozīme, lai mēs virzītos uz priekšu,” sacīja Benitezs. “Neraugies uz savas vētras lielumu, bet skaties uz Dieva varenību. Viņš visu kontrolē. Dievs ir visuvarens.”

Šī kampaņa bija otrā Meksikā rīkotā valsts mēroga evaņģelizācijas kampaņa. Šogad bija par 4000 vairāk kristību nekā pagājušogad. Draudzi sāka apmeklēt 23000 cilvēku.
 

Vienoti pūliņi visā Meksikā

Lai sarīkotu kampaņu, sadarbojās vairāk nelā 355'000 mācītāju, draudzes locekļu, draudzes vecāko, mazo grupu vadītāju. Misionāri izdalīja vairāk nekā 3 miljonus evaņģelizācijas grāmatu.

Kampaņas ietvaros adventistu draudzes locekļi ziedoja patversmēm, apmeklēja slimnīcas, bērnu namus, pansionātus un cietumus, tīrīja ielas, izdalīja ēdienu, ziedoja asinis un līdzdalīja cerības vēsti televīzijā un radio kanālos. Evaņģelizācijas aktivitātes norisinājās arī digitālajā vidē - notika lūgšanu sanāksmes un semināri par veselīgu dzīvesveidu.

“Mums bija lieliski rezultāti pagājušogad, bet slava Dievam! Vēl vairāki tūkstoši ir nodevuši savu dzīvi Jēzum un pievienojušies draudzei,” sacīja mācītājs Ignacio Navarro.
 

Ticīgie piedzīvo pārmaiņas

Bernardino un Kerena Huerta bija vieni no cilvēkiem, kas nokristījās 25. jūnijā. Viņi bija domājuši par dzīves nodošanu Jēzum jau pirms diviem gadiem, bet nebija pieņēmuši lēmumu. El Salvadoras draudzes locekļi viņus apciemoja un kopā pielūdza, kā arī aicināja viņus skatīties tiešsaistes uzrunas kopā ar viņiem viņu draudzē. Huertu ģimene katru vakaru devās uz vietējo draudzi, lai skatītos uzrunas. Piektdienas vakarā viņi nolēma, ka vēlas kristīties.

Guadalupe Espíndola arī bija viena no kristību dalībniekeim. Viņa apmeklēja draudzi jau kopš pagājušā gada, bet nebija nolēmusi nodot savu sirdi Jēzum, jo viņai bija jāstrādā sabatā. Kad viņa sāka pētīt Bībeli un Dieva baušļus, viņa drīz vien atprasījās no darba sestdienās, bet viņas lūgumu noraidīja.

“Es lūdzu, lai Dievs man parāda ceļu. Es pirms tam piederēju citai draudzei, bet nejutu prieku savā sirdī. Jo vairāk es pētīju Bībeli, jo vairāk es vēlējos Viņam kalpot,” viņa sacīja. Pēc dažām nedēļām viņai tomēr atļāva nestrādāt sestdienās, un tad viņa uzreiz runāja ar draudzes vadītājiem par iespēju kristīties. “Es esmu pateicīga Dievam, ka mans dēls arī tika kristīts, un es lūdzu par visu savu ģimeni - par vīru un diviem dēliem, lai arī viņu kalpotu Dievam.”

Draudzei pievienojās arī Džonatans Nohs. Viņš bernībā bija apmeklējis draudzi un pat piedalījies Ceļa Meklētāju klubā, bet bija pametis draudzi, kad vēl bija jauns. Pateicoties viņa mammas un onkuļa lūgšanām, viņš nesen atsāka lasīt Bībeli, kā arī skatījās tiešsaistes uzrunas.

“Visas Svētā Gara iedvesmotās uzrunas mani motivēja pieņemt Jēzu kā savu Glābēju,” sacīja Džonatans. “Es vēlos kalpot draudzei, turpināt pieaugt un sagatavot citus Jēzus otrajai nākšanai.”