Somijā atklāta vietējā Hope Channel straumēšanas platforma

9. novembris, 2022 | ted News

Somijas Hope Channel organizācija ir nākusi klajā ar sabiedrībai pieejamu bezmaksas straumēšanas platformu. Sadarbībā ar Somijas draudžu ūniju, Hope Channel organizācija ir uzlabojusi savu www.hopetv.fi mājaslapu, lai vēl efektīvākā veidā aizsniegtu sekulāro sabiedrības daļu.

Jaunajā straumēšanas platformā ir pieejams bezmaksas saturs vairāk nekā 100 stundu garumā, kā arī e-grāmatas, tostarp jaunākā iztulkotā versija somu valodā Elenas Vaitas grāmatai “Lielā cīņa”. Jaunā platforma palīdzēs uzrunāt to sabiedrības daļu, kurai nav pieredzes ar reliģiju, kā arī sniegs priekšstatu par kristietības pamatmācībām. Hopetv.fi piedāvā unikālu pakalpojumu, izmantojot ReactJS tehnoloģiju - tamlīdzīgu tehnoloģiju izmanto populārā straumēšanas vietne “Netflix”.

Sagatavojoties platformas atklāšanai, tika izveidots jauns buklets vienkāršā un saprotamā valodā. Timo Flinks, Somijas Hope Channel vadītājs un Somijas ūnijas Komunikācijas nodaļas vadītājs, norādīja, ka tika izdalīti vairāk nekā 2 miljoni bukletu teju katrai Somijas mājsaimniecībai.

“Mēs sagaidām, ka daudzi cilvēki pirmo reizi apmeklēs mūsu mājaslapu, pateicoties šiem bukletiem un reklāmas kampaņai,” sacīja Flinks. “Tā ir mūsu lūgšana, ka pēc iespējas vairāk cilvēku sastaptu Jēzu kā savu personīgo Kungu un Glābēju caur šīm programmām, kas bez maksas pieejamas ikvienam. Šis mums ir ļoti aizraujošs laiks,” sacīja Flinks.