Adventisti Grenādā uzrunā vietējos pilsētas iedzīvotājus lūgšanu karavānas laikā

24. novembris, 2022 | interamerica.org

Pavisam nesen simtiem Grenādas salas ziemeļu daļas iedzīvotāju bija kopīgo lūgšanu uzmanības centrā īpašas lūgšanu karavānas laikā. Šī aktivitāte bija daļa no ikgadējās kalpošanas, ko vadīja Grenādas Septītās dienas adventistu savienība, kā daļa no visaptveroša plāna, lai sniegtu cerības vēsti ikvienam salas iedzīvotajam. Svētā Patrika draudze ir viena no četrdesmit deviņām salas draudzēm, un tieši tajā organizatori paredzēja vismodrākās lūgšanas par vietējiem iedzīvotajiem.

Neskaitāmi draudžu vadītāji un draudzes locekļi pulcējās sešās stratēģiski izvēlētās salas vietās, lai apmeklētu ģimenes, dalītu grāmatas un lūgtu par iedzīvotājiem. Vadītaji un ierindas draudzes locekļi pievienojās, lai uzrunātu vietējos iedzīvotajus, piedāvātu atbalstu ģimenēm un pastāstītu par draudzes pasākumiem un misiju.

 

"Šis ir aizkustinošs brīdis," sacīja Grenādas savienības prezidents mācītājs Klintons Lūiss. "Lēmums nodoties lūgšanās  par mūsu sabiedrību ir daļa no Jēzus metodes – būt ar cilvēkiem tur, kur viņi ir."


Mācītājs Olivers Skots, Grenādas savienības sekretārs un lūgšanu koordinators, sacīja, ka mērķis bija lūgt par katru apkaimes iedzīvotāju. “Mēs redzējām, kā ļaudis reaģēja, tie pamāja karavānai, rādīja lūgšanu žestus," sacīja Skots, "redzējām, cik patiesi aizkustināti viņi bija, ka kāds par viņiem lūdz."

Vairāk nekā 400 draudzes locekļu, kuri bija daļa no lūgšanu karavānas, apstājās vietējās kopienas galvenajā pilsētā, lai iedraudzētos ar neskaitāmiem iedzīvotājiem, kas todien devās iepirkties, mums stāstīja Skots. "Uzņēmumu īpašnieki aicināja lūgšanu pārstāvjus, kuri aizlūdza par viņu panākumiem un drošību." Kamēr autokolonna vijās cauri vairākām pilsētām, tie, kas bija nokļuvuši satiksmē, saņēma bezmaksas Marka Finlija misijas grāmatu Nezūdošā Cerība.

Šī iniciatīva ir daļa no ikgadējas lūgšanu kampaņas, kas jau vairākus gadus notiek visā Grenādā. Pandēmijas noteikumu dēļ pēdējo divu gadu laikā lūgšanas tika noturētas tiešsaistē, skaidroja Skots.

Starp tiem, kurus aizkustināja šī iniciatīva, bija Elisone Belforna Bernāra, kura atzina, ka viņa ir atbrīvota no alkohola un narkotisko vielu lietošanas un tika atbrīvota no vēlmes apmeklēt ballītes, kurās šādas vielas tika piedāvātas. Viņa vēlējās aizlūgšanas, jo tai bija bijuši trīs insulti, kuru dēļ viņa ir paralizēta.

Pateicoties Dieva pārveidojošajam spēkam viņas dzīvē, Bernāra svin nu jau sesto atbrīvošanas gadu un jaunatklātu ticību. Viņa pateicās un slavēja Dievu par adventistu lūgšanu cīnītāju grupu, kas viņu apciemoja un aizlūdza par viņu.

Draudzes vadītāji drīzumā plāno rīkot vēl vienu lūgšanu karavānu citā salas pusē.

Grenādas savienībā ir vairāk nekā 13 000 Septītās dienas adventistu, kas pulcējas 51 baznīcā un draudzē. Savienībā ietilpst Grenādas, Kariaku un Māzās Martinikas salas.