Piesakies misijas skolas "Sūti mani" neklātienes programmai!

21. augusts, 2023 | Sūti mani

Izsludinām pieteikšanos misijas skolas “Sūti mani” neklātienes programmai 2023-2025!

Atveram pieteikšanos neklātienes studijām misijas skolā “Sūti mani” 2023.-2025. gadam! Padziļini Bībeles zināšanas sev ērtā vietā, kā arī attīsti praktiskas kalpošanas prasmes darba, studiju un draudzes vidē, kurā atrodies.
 

Kāpēc iegūt misijas izglītību?

“Dievs savā kalpošanā var izmantot arī neizglītotu cilvēku, kurš savu dzīvi nodevis Viņam un ilgojas nest svētību citiem. Taču tie, kuriem līdz ar šo ziedošanās garu ir arī pamatīga izglītība, Kristus labā spēj paveikt daudz plašāku darbu. Viņi atrodas izdevīgās pozīcijās.” (Kristus līdzības, 333. oriģ.)
Draudzei un cilvēkiem, kas vēl nepazīst Dievu, ir vajadzīgi nodevušies un izglītoti cilvēki! Apzināti veltot laiku Dieva Vārda papildus izpētei, paši topam pārveidoti tajā.
 

Kam pieteikšanās paredzēta?

Jebkura vecuma un pieredzes Jēzus sekotājam, kurš grib augt un mācīties, kā atbilstoši Dieva dotajiem talantiem padziļināt Bībeles zināšanās un kļūt efektīvāks kalpošanā cilvēkiem.
 

Ko piedāvājam? 

Divu gadu neformālās izglītības programmu, kurā mācības (~5h nedēļā) angļu un latviešu valodā mijas ar praktisku misijas darbu katram savā ikdienā. Studenti apgūst Bībeles stāstu tiešsaistes programmā Arise, tiekas klātienes nedēļas nogalēs reizi divos mēnešos, kur apgūst evaņģelizācijas un personīgās izaugsmes tēmas. Paralēli lekcijām tiek uzdoti praktiski mājas darbi, kas palīdz teoriju īstenot praksē. Reizi mēnesī studenti saslēdzas videokonferencē uz progresa sarunām, lai dalītos ar īstenotajiem mērķiem un kopā augtu.

Pieteikšanās saite: ej.uz/SutiMani2023

Pieteikšanās termiņš: 10 septembris

Pirmās tikšanās reize: 29.09.2023. - 01.10.2023.

Studiju maksa: 50 EUR/mēnesī (studentiem 50% atlaide) + 100 EUR/mēnesī tiem, kuriem būs iespēja doties 3 nedēļu ārzemju misijas ceļojumā 2025. gada janvārī.

Mācību valoda: ARISE lekcijas angļu valodā, pārējā laikā latviešu.

 
Kontakti: Alberts Trucis 20402143; sendmelv@gmail.com
Vairāk informācijas par programmu un procesu: sendme.lv/par-misijas-skolu/