Vairāk nekā 200 cilvēku tiek kristīti pilsētā, kurā iepriekš nebija adventistu

30. augusts, 2023

Dieva vārds no jauna

Šogad Septītās dienas adventistu draudze Paragvajā ir apvienojusi spēkus, lai nestu Dieva Vārdu Santa Rosa del Aguaray, pilsētai valsts ziemeļos, kurā nav adventistu draudzes.

Lai sasniegtu šo mērķi, viņi sadarbojās ar Bībeles darbiniekiem šajā reģionā un izvietoja šeit adventistu brīvprātīgo komandu no Viena gada misijā (OYIM) dalībniekiem. Papildus tam, ziemas brīvlaikā [dienvidu puslodē šobrīd ir ziema], Kāleba misijas dalībnieki pievienojās šim izaicinājumam, lai sludinātu par mīlestību, kas var pārveidot dzīvi un veselas kopienas.

Tas bija kopīgs darbs brīvprātīgo komandai no Pedro Juan Caballero misionāru rajona un 17 jauniem dalībniekiem no Caleb International, kuri ieradās no São Luís, Maranhão, Brazīlijas, lai, nobraukuši 3397 kilometrus, sasniegtu Paragvaju.

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam būt šeit no tik tālas vietas un runāt par Dieva mīlestību ar citiem cilvēkiem,"

pauda Viljans Stefanio dos Santosasi, mācītājs, kurš rūpējas par komandu.

"Jēzus aizsniedza mūsu katra sirdi, un tāpēc mēs vēlamies, lai arī citi cilvēki uzzinātu par Viņu."


117 brīvprātīgie no Kāleba misijas tika sadalīti starp 6 sludināšanas punktiem. Trīs nedēļu laikā viņi veica pasākumus, lai liecinātu par Dieva mīlestību un atstātu ietekmi šajā reģionā.


Jauni brāļi un māsas

Viņi aizsniedza vairāk nekā 1000 cilvēku šajā kopienā, izmantojot solidaritātes pasākumus, atpūtas vietas, apģērbu ziedojumu punktus, Bībeles studentu apmeklējumus un publisku evaņģelizāciju. Katru vakaru viņi redzēja Svētā Gara darbu, kā tas bija San Isidro apgabalā.
 

"Vienā no evaņģelizācijas punktiem bija vieta ne vairāk kā 120 cilvēkiem. Dienām ejot, mēs esam redzējuši, kā Svētais Gars ir darbojies. Šobrīd vietas vairs nav. Katru vakaru pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku. Mūsu sirdis ir piepildītas ar pateicību, redzot mūsu Debesu Tēva veiktos brīnumus,"

teica Patrīcija Barreto, Jaunatnes kalpošanas koordinatore.
 

“Jaunieši, kas nododas Dieva rokās, var pārvarēt vislielākos izaicinājumus,”

saka mācītājs Hebersons Likars, Jauniešu kalpošanas direktors Paragvajas savienībā. Viņš piebilst:

“Mēs sapņojām par draudzi šajā rajonā. Mēs pabeidzām Kāleba misijas projektu Santa Rosa del Aguaray ar 203 cilvēkiem, kuri nolēma kristīties. Izveidojām 3 draudzes un Ceļa meklētāju klubu. Viens no cilvēkiem, kurš tika kristīts, pat ir ziedojis zemes gabalu baznīcas celtniecībai. Neapšaubāmi, Dieva plāni ir brīnišķīgi un daudz labāki par mūsējiem.”


Noslēgumā mācītājs Likars teica:

"Mēs pateicamies Dievam par šīm uzvarām. Mēs pateicamies mācītājiem, kuri strādāja savā darba un brīvajā laikā, pieliekot visus spēkus evaņģēlija sludināšanai. Mēs pateicamies arī mūsu jauniešiem, kuri tā vietā, lai atpūstos brīvdienās, nolēma izkāpt no savas komforta zonas un darīt trakas lietas Kristus labā."