LDS padome ievēl nodaļu komitejas un veic mācītāju rotācijas

12. oktobris, 2023 | LDS Padome

11.oktobrī, Latvijas draudžu Savienības padome bija sanākusi, lai Dieva Gara vadībā turpinātu darbu svarīgu lēmumu pieņemšanā. Sanāksme tika sākta ar lūgšanu un mācītāja T.Viļņa sagatavoto interesanto garīgo tēmu par Nehemijas, kā vadītāja, kalpošanas principiem, no kuriem varam mācīties.
Tālāk darbs turpinājās, vienbalsīgi apstiprinot sekojošu nodaļu vadītāju iesniegtos priekšlikumus par nodaļu komiteju sastāvu.

Lūgšanu nodaļas komiteja: Baiba Bērziņa, Juris Karčevskis, Līga Karčevska, Dainis Rudzītis un Irina Rudzīte.

Ceļa meklētāju nodaļas komiteja: Judīte Plendišķe, Zane Alberiņa, Guna Rīmane, Inta Priede, Astra Kukulīte un Gunta Muceniece.

Jauniešu nodaļas komiteja: Jana Jansone, Ieva Lauka, Madara Pešele, Henrijs Hablovs, Konrāds Rezņikovs un Estere Muceniece.

Izglītības nodaļas komiteja: Līvija Baltrušaite-Karzone, Valdis Zilgalvis, Aldis Zēmele, Vineta Laudurga, Aira Līcīte.

Kā arī tika apstiprināti Mācītāju komitejas priekšlikumi par mācītāju rotācijām.

Turpmāk mācītājs Andris Pešelis kopā ar mācītāju Māri Debneru kalpos Septītās dienas adventistu draudzēs Dobelē, Aucē un Jelgavā.

Mācītājs Vilnis Latgalis kalpos Septītās dienas adventistu draudzēs Saldū un Ezerē kā arī kalpos kā Kurzemes reģiona vecākais mācītājs un mentors jaunākajiem kolēģiem.

Mācītājs Andrejs Āriņš kalpos Septītās dienas adventistu draudzēs Olainē un Aizkrauklē.

Savukārt, mācītājs Mārtiņš Subatovičs turpinās kalpot Rīgas 1. draudzē.

Sanāksmes laikā LDS padome tika iepazīstināta ar mācītāju tālākizglītības iespējām bakalaura studiju programmas ietvaros. Padome ir lēmusi apmaksāt dalību studiju programmas atvērtajās lekcijās, lai kalendārā gada laikā mācītājiem, kuri šobrīd neapgūst bakalaura vai maģistra studijas, būtu iespēja apgūt vismaz vienu, bet ne vairāk kā piecus mācību kursus Baltijas Ūnijas organizētajā bakalaura studiju programmā, īstenojot nepieciešamo tālākizglītības procesu.