Nekas nav salīdzināms ar Jēzu

13. novembris, 2023 | SEC Extreme Teens Camp vēstījums

"Sistēma nedarbojas, vai arī kaut kas ir nopietni sabojājies reģistrācijas lapā!" Tas ir tas, ko domāja Huans Karlos Patriks, kad turpināja saņemt tālruņa zvanus no vecākiem, kuri nevarēja reģistrēt savus pusaudžus. Viņš jutās neērti un apmulsis, līdz atklāja, ka Dienvidanglijas konferences (SEC) Extreme Teens Camp 2023 (Ekstrēmā tīņu nometne 2023) ir pilnībā rezervēta jau divus mēnešus pirms termiņa. Kāds iepriecinošs sākums!

Nometnes dalībnieki 14. augusta rītā jau bija ceļā uz Čapelportu (Chapel Porth), Kornvolā, ar 72 pusaudžiem. Pēc gada un dažu mēnešu ilgas sagatavošanās Ekstrēmā nometne beidzot bija klāt. Ierašanās notika vakarā un pēc tik ļoti nepieciešamajām vakariņām notika pirmais dievkalpojums. Nometnes šī gada tēma bija Bent but Not Broken (Saliekts, bet ne salauzts), un katram vakaram bija cits runātājs. Mācītāji Stīvens Hulberts, Ādams Bests, Klifords Hermans, Džeremijs Trimmers, Ašrija Akakpo un Džeimss Šeplejs dalījās ar iedvesmojošiem vēstījumiem. Viņu saprotošie, praktiskie un pacilājošie vārdi bija svētība pusaudžiem un darbiniekiem.

Pēdējos četrus gadus tika izmantota divu komandu sistēma, lai veicinātu lielāku līdzdalību pusaudžu vidū. Tātad, kamēr puse tīņu, piemēram, vienu dienu devās riteņbraukšanā, otra puse gāja uz peintbolu. Organizatoru komanda bija pamanījusi, ka, jo mazāka ir dalībnieku grupa, jo vairāk laika viņiem ir jāspēlē un jāizbauda dažādas aktivitātes. Arī personāls un pirmās palīdzības sniedzēji ir sadalīti, lai nodrošinātu pusaudžu drošību. Un, kad visi atgriežas no dažādām aktivitātēm, tad visi kopā var baudīt vakariņas un dievkalpojumu.

Dažas no aktivitātēm, kas pusaudžiem patīk Ekstrēmajā nometnē, ietver riteņbraukšanu, peintbolu, Porthpean aktivitāšu centra apmeklējumu (kas piedāvā loka šaušanu, kāpšanas sienas un ūdens sporta veidus), došanos uz pludmali un Gala banketu. Lai programma būtu saistoša, nesen tika pievienota riteņbraukšana Kamieļu takā, Saldējuma stūrīša apmeklējums, pludmales diena skaistajā Padstovas pilsētā un lāzertaga spēlēšana mežā. Kamēr tīņi izbaudīja visas aktivitātes, tikko pievienotais Adrenalīna karjera apmeklējums, kur viņi devās kartingā, ziplainingā (laišanās pa trosi virs nogāzes) un milzu šūpolēs, bija liels hits!

Nekas nav salīdzināms

Lai cik aizraujošas būtu visas šīs aktivitātes un spēles, nekas nav aizraujošāks par to, kā redzēt, kā mūsu pusaudži izvēlas Jēzu par savu Glābēju! Nekas nav salīdzināms ar dzirdēšanu, kā pusaudzis saka: "Es gribu lasīt Bībeli", "Es labāk izturēšos pret saviem vecākiem", "Es atgriezīšos draudzē", "Es sagādāšu sev labākus draugus", "Es neesmu neglīts, bet brīnišķīgi radīts", "Es neesmu tik nomākts kā iepriekš", "Es iešu uz konsultācijām pie speciālista", "Es palikšu šķīsts", "Es pildīšu savus mājasdarbus, "Man jāpārtrauc... "Man jāsāk darīt...", "Man ir vajadzīga palīdzība", "Es esmu vērtīgs un Dievs mani mīl." Nekas nav salīdzināms ar šo vārdu skanējumu!

Paldies

Liels paldies komandai, kas dienu un nakti strādāja, lai Extreme Camp 2023 kļūtu par realitāti. Paldies par lielisko darbu un par to, ka padarījāt šo nometni tik neaizmirstamu. Paldies vecākiem, mācītājiem, vadītājiem, skolotājiem, aizbildņiem un draugiem par jūsu nenovērtējamo atbalstu un lūgšanām. Bez jums tas nebūtu bijis iespējams! Un paldies mūsu Kungam, ka Viņš mums deva fantastisku iespēju vadīt pusaudžus pie Viņa!
 

Avoti:
https://ted.adventist.org/news/nothing-compares-to-jesus/