BAUC gada noslēguma sanāksme

21. novembris, 2023 | Patrīcija Oberte

No 17. līdz 19. novembrim viesu nama “Bille” norisinājās Baltijas Ūnijas ikgadējā gada noslēguma sanāksme.Uz šo sanāksmi bija ieradies arī Ians Svīnijs (Ian Sweeney) no Apvienotās Karalistes, kurš dalījās ar savām svētrunām visās sanāksmēs. Uz šo sanāksmi bija uzaicināti arī nodaļu vadītāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šīs nedēļas nogales mērķis nodaļu vadītājiem bija sanākt kopā, dalīties ar dažādām idejām un diskutēt par turpmāko sadarbību starp Baltijas Ūnijas konferencēm.

Viennozīmīgi var teikt, ka šīs sanāksmes bija par svētību ikvienam nodaļu vadītājam, jo daloties ar jaunām idejām un jau iegūto pieredzi savās konferencēs, ikviens varēja iegūt jaunas idejas turpmākajai darbībai savās konferencēs. Svētdienā notika Baltijas Ūnijas padomes sēde, kurā par jauniešu nodaļas koordinatori Baltijas Ūnijā tika iecelta Jana Jansone un kur par Mācītāju nodaļas koordinātoru Baltijas Ūnijā tika iecelts Tālivaldis Vilnis.

Kopumā var teikt, ka šī nedēļas nogale ikvienam dalībniekam deva jaunas atziņas, idejas un kontaktus nākošajam darba cēlienam 2024. gadā!