Adventistu baznīcas prezidents piedalās grāmatu piegādē Brazīlijas vēsturiskajā vietā

22. maijs, 2024


Pasākums, kas notika Brazīlijas izdevniecībā (CPB) 2024. gada 18. aprīlī, iezīmēja draudzes vēsturi valstī. Tas bija svētku brīdis grāmatas "Lielā cīņa” 27 miljonu vienību izplatīšanai. "Tikai divu gadu laikā mēs Brazīlijā izplatījām četras reizes vairāk "Lielās cīņas" eksemplāru nekā pagājušajā gadsimtā. Tas ir bezprecedenta gadījums iedvesmotu rakstu izplatīšanā," atzīmēja CPB ģenerāldirektors, mācītājs Edsons Medeiross (Edson Medeiros).

"Impact CPB" uzņēma līderus no dažādām draudzes administratīvajām sfērām Brazīlijā un Dienvidamerikā, kā arī adventistu baznīcas galvenās mītnes prezidentu, mācītāju Tedu Vilsonu. Pasākumā arī atcerējās par Gilhermi Šteinu jaunāko (Guilherme Stein Jr.), kura stāsts ir cieši saistīts ar CPB pirmsākumiem un grāmatu "Lielā cīņa". Šīs literatūras ietekmē Šteins jaunākais pieņēma adventistu vēsti, kļūstot par pirmo draudzes locekli, kas kristīts Brazīlijā. Dažus gadus vēlāk viņš kļuva atbildīgs arī par pirmā nacionālā adventistu periodiskā izdevuma publicēšanu, kā arī vairāku grāmatu rakstīšanu un dažu Elenas Vaitas darbu, tostarp "Lielā cīņa", tulkošanu.

Globālā ietekme

Kā uzsvēra mācītājs Teds Vilsons, draudze visā pasaulē ar apbrīnu raudzījusies uz izdevējdarba spēku Brazīlijā un Dienvidamerikā. "Dievs dara neparastas lietas caur CPB un Aces (adventistu izdevējs, kas atrodas Argentīnā), un mēs vēlamies parādīt savu atzinību un pateicību. Svētais darbs, radot miljoniem grāmatu, atbalsosies visā mūžībā," viņš uzsvēra.

Draudze svin un atzīmē brīdi, kad pēdējo 18 gadu laikā 329 miljoni grāmatu tikušas izplatītas Dienvidamerikā, no kurām 246 miljoni tika piegādātas Brazīlijai. "Bet izaicinājums nav beidzies," sacīja draudzes Dienvidamerikas līderis, mācītājs Stenlijs Arko. "Mums ir jādodas no pilsētas uz pilsētu, no mājas uz māju un no cilvēka pie cilvēka, līdz visi ir sasniegti," piebilda mācītājs Teds Vilsons.

Pasākuma laikā Teds Vilsons piedalījās vēl vienā CPB vēsturiskā brīdī - jauna printera, kas spēj saražot 18 000 lokšņu stundā, apdrukāt priekšpusi un aizmuguri ar krāsu un uzklāt laku, nodrošinot kvalitatīvāku ātrumu visam procesam, svinīgā atklāšanā. Saskaņā ar mācītāja Teda Vilsona teikto, CPB ir vienīgais no vairāk nekā 60 adventistu izdevējiem, kam ir šāda veida mašīna, kas vēl vairāk paplašinās tās spēju izplatīt evaņģēlija vēsti.

Avots: https://adventist.news/news/adventist-church-president-participates-in-book-delivery-at-brazilian-historic-site