Ievērojama jaunās LifeStyleTV studijas paplašināšana Skandināvijā

23. novembris, 2017 | tedNEWS

Svētdien, 5. novembrī, privātās televīzijas stacijas LifeStyleTV komanda Zviedrijā bija noorganizējusi zemes rakšanas ceremoniju, tādējādi uzsākot pilnīgi jaunas televīzijas studijas būvniecību. Klauss Nibo (Claus Nybo), TV stacijas dibinātājs un direktors, saskata to kā vēl vienu brīnumu stacijas dzīvē, kas Septītās dienas adventistu programmas raida nepārtraukti visu diennakti kopš 2006. gada. Ar visām nepieciešamajām atļaujām rokās, šis ir sākums svarīgam posmam stacijas dzīvē.
 
Jaunā 950 km2 lielā studija, kuru paredzēts atvērt 2018. gada augustā, dos iespēju LifeStyleTV veidot lielāku programmu dažādību, nekā tas bija iespējams mazajā studijā, kas atradās kādas mājas dzīvojamajā istabā, kur pēdējos 12 gadus bija darbojusies televīzija.
 
Ievadvārdos Nibo atgādināja klātesošajiem, ka LifeStyleTV vienmēr ir bijis ticības projekts, pilnīgi atkarīgs no Dieva. „Kad Dievs mūs aicina, mums var nebūt nekā, kas nepieciešams, bet Dievs nodrošinās,” viņš teica.
 
LifeStyleTV šobrīd ir saņēmusi ziedojumu, sedzot 70% no 7 miljoniem zviedru kronu (720 000 EUR), kas nepieciešami jaunās studijas būvniecībai. Nibo ir pārliecināts, ka līdzekļi būs tad, kad tie būs nepieciešami. Tāpat mazā TV stacija var praktiski palīdzēt jauno telpu būvniecībā. Nibo cer, ka kvalificēti celtnieki iesaistīsies kā brīvprātīgie, lai palīdzētu veikt kādus darbus projektā.
 
Trīs Skandināvijas ūniju pārstāvji, Transeiropas divīzija un draudzes locekļi, kas bija cītīgi strādājuši, lai saprastu LifeStyleTV vīziju, piedalījās zemes rakšanas ceremonijā.
 
Savā uzrunā klausītājiem ceremonijas laikā mācītājs Viktors Halberts, TED komunikācijas un mediju nodaļas vadītājs, izteica pateicību par nozīmīgo devumu, ko LifeStyleTV ir ieguldījusi, lai evaņģēlijs aizsniegtu Skandināvijas sabiedrību. „Tehnoloģijas ir mainījušās, bet vēsts ir tā pati,” teica Halberts, uzsverot, ka „mums ir jāpievēršas misijai”. Viņa cerība ir, ka šī paplašināšanās ļaus misijai pieaugt un arvien vairāk dzīves tiks aizskartas, pakāpeniski pārejot no prezentētāja studijā līdz draudzes durvīm un tālāk.
 
„Ir bijis prieks redzēt LifeStyleTV izaugam un prieks sadarboties ar jums misijā”, teica mācītājs Tors Tjerasens, Norvēģijas ūnijas komunikācijas direktors. Mācītājs Jans Gunars Volds (Jan Gunnar Wold), Dānijas ūnijas komunikācijas nodaļas vadītājs, uzsvēra, ka LifeStyleTV darbs nav darbs ar datoriem, bet ar cilvēkiem.


 
Ar šādām jūtām Dans Millers, kas ilgi ir bijis LifeStyleTV programmas vadītājs, stāstīja stāstu par sievieti, kas daudzus gadus bija gulējusi slimnīcā. Esot tur, viņa bija pamanījusi kādu citu sievieti, kas bija ļoti mierīga, piedzīvojot nopietnu slimību. Šī sieviete gatavojās kaut kam, ko viņa sauca par sabatu. Daudzus gadus vēlāk jauns notikumu pavērsiens atgādināja viņai par sievieti slimnīcā. Viņa ierakstīja “googlē” vārdus “kristieši un sabats” un atrada LifeStyleTV. Tagad viņa ir kristīta un ir priecīga Septītās dienas adventistu draudzes locekle.
 
LifeStyleTV raida septītās dienas adventistu programmu visu diennakti visā Skandināvijā satelīta kanālā THOR 6.
 
Avots: tedNEWS