Negaidīsim nākamos Ziemassvētkus

25. decembris, 2017 | Līga Erkmane

Ziemassvētki parasti ir ģimenes sadraudzības brīži. Skumīgi, ja kādam šie svētki jāpavada vienatnē, bet vēl skumjāk, ja esi spiests atrasties kādā ārstniecības iestādē, kur nevienam nav vēlēšanās ilgi uzturēties, kur nu vēl svētkos.

Tāpēc 25. decembra rītā mēs, maza adventistu grupiņa no dažādām Rīgas draudzēm, paviesojāmies Gaiļezera klīniskās slimnīcas divās nodaļās ar vēlmi iepriecināt ar kādu garīgu dziesmu un klātbūtni tos, kuri paši šogad nekur netiek.

Sirdī bija doma un vēlme pastaigāt pa palātām un ar slimnieku atļauju nodziedāt pāris dziesmiņas, kas varētu ienest svētku noskaņu arī viņiem.

Sākumā jutāmies nedaudz nedroši, kā tas būs, kā cilvēki mūs uzņems, vai uzņems. Pielūdzām Dievu, lai viņš mūs lieto kā tukšus traukus, un ticībā klauvējām pie durvīm.

Daži pacienti sākumā likās visai rezervēti, bet ikvienā palātā, kur pabijām, jau pēc pirmās dziesmas ledus izkusa un vairāku cilvēku acīs pat sariesās asaras. Gan vecāku ļaužu, gan pavisam jaunu cilvēku. Viņi klausījās mūsu vienkāršajā priekšnesumā un raudāja. Tajos brīžos bija grūti padziedāt, jo viņu aizkustinājums saviļņoja arī mūs. Arī slimnīcas personāls mūs uzņēma ļoti laipni.

Godīgi sakot, ko tādu nebijām gaidījuši, ka cilvēki būs tik atsaucīgi, tik pateicīgi.

Vienīgi Dievs pazīst viņu sirdis un zin, kam viņi katrs šobrīd iet cauri. Mēs tur ieradāmies tikai ar vēlmi sirdī būt kādam par iepriecinājumu. Nekā vairāk mums nebija ko dot. Un Dievs pielika pārējo. Dieva Gars darbojās jūtamā veidā. Tas bija abpusējs prieks, arī mēs paši pēc tam jutāmies kā spārnoti.

Pasaulē ir tik daudz pēc mīlestības, pēc cerības un pēc Dieva izslāpušas dvēseles. Tāpēc es gribētu iedrošināt māsas un brāļus – dosimies pie viņiem, tur kur viņi ir, un ļausim Dievam mūs lietot! Negaidīsim nākamos Ziemassvētkus. Ir simtiem iemeslu apciemot cietējus arī citās dienās.

Lai Dievs jūs lieto!

Līga Erkmane

Lasītākie raksti

Kontakti

Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienība

Baznīcas iela 12a, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālrunis: +371 67240121
E-pasts: sdaoffice@gmail.com

Saulrietu kalendārs 2018