Gara augļiem bagāta gadumija

1. janvāris, 2018 | Anitra Roze

Jau otro reizi Rīgas 1. draudzei bija iespēja sagaidīt jauno gadu kopīgi – lielā, draudzīgā, prieka pilnā ģimenē.
 
Bija gan bagātīgi klāti galdi, kurus sarūpēja čaklas, mīlestības pilnas rokas, gan interesanta, piepildīta vakara programma: katram galdiņam tika iedalīts viens no Gara augļiem, un vakara gaitā aizraujošā spēlē varējām pārdomāt sev piešķirto Gara augli, kavēties pie pārējiem astoņiem, izstaigājot atsevišķas pieturas un pārdomājot mīlestību, prieku, mieru, pacietību, laipnību, labprātību, uzticamību, lēnprātību un atturību. Tā varējām gan kavēties Dieva mierā, gan pārdomāt, kā parādīt laipnību un mīlestību apkārtējiem, gan apliecināt savas Vārda zināšanas, gan izmēģināt spalvu dzejnieka statusā.
 
Kopā vadītās stundas ar sirsnību pildīja brīnišķīgās dziesmas un, jo īpaši, tālumā esošo brāļu un māsu sveicieni – savus laba vēlējumus, svētības un siltumu mums ar videosveicienu palīdzību sūtīja gan Katrīna un Krištianu no Japānas, gan Lū Kīts, Roberto Gonzaless un Anna Geide Sarmadi no ASV, gan Frederiks Pols no Filipīnām.
 
Klātienē visus ar Vārdu stiprināja mīļš viesis – sludinātājs Ēriks Galenieks no Āfrikas adventistu universitātes. Savā uzrunā brālis Ēriks vedināja uz nopietnām pārdomām par mūsu stāvokli Dieva priekšā, aicinot iedziļināties savas dzīves tukšajās un nepiepildītajās vietās un rast piepildījumu Kristū, ļaujot Viņam izveidot un aizpildīt mūsu dzīves tukšumu ar Savu Garu līdzīgi kā neiztaisīto un tukšo zemi radīšanas iesākumā.

 
Kopā ar dzīvesbiedri Annu Ēriks Galenieks atbildēja uz galdiņu iesūtītajiem jautājumiem. Īpašu iespaidu atstāja viņa stāstījums par adventistu draudžu milzīgo skaitu Kenijā, Nairobi, par adventes vēsts straujo izplatību Āfrikā, par nepieciešamību evaņģēlija izplatībā iesaitīties ikvienam draudzes loceklim un turēt Dieva Vārdu par savu stipro un nemaldīgo pamatu, neļaujoties pasaulē valdošajam kriticisma garam.
 
Gadumijā visi kopā devāmies ārā pagalmā, lai ar patiesi bērnišķīgu prieku baudītu salūtu.
 
Jauno gadu iesākām sadevušies rokās kopīgā lūgšanā, kurā mūs vadīja brāļi Vilnis Latgalis, Andrejs Āriņš un Mārtiņš Subatovičs.
 
Paldies visiem par milzīgo ieguldīto darbu, lai kopā pavadītais laiks varētu kļūt par svētkiem Debesu atmosfērā! Paldies Dievam par jaunu Viņa žēlastības gadu! Lai visu savu paļāvību šogad liekam uz Viņu, tikai un vienīgi uz Viņu, kurš mūs ir radījis un tik dārgi atpircis!
 
Anitra Roze

Lasītākie raksti

Kontakti

Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienība

Baznīcas iela 12a, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālrunis: +371 67240121
E-pasts: sdaoffice@gmail.com

Saulrietu kalendārs 2018