Draudzes vadībai Japānā lieli sapņi 2018. gadam un tālāk

4. janvāris, 2018 | Adventist Review

Plānošanas darbi ietver misijas aktivitātes 2020. gada Olimpiskajās spēlēs Tokijā
 
2017. gada ikgadējais Japānas Ūnijas koncils, ilgi gaidītā Japānas Septītās dienas adventistu draudzes darba sanāksme notika pagājušā gada novembrī reģionālajā draudzes pārvaldes centrā Tačikavā. Tajā izskanēja ziņojumi par attīstību un tika balsots par plāniem un projektiem jaunajam gadam un tālāk. Vietējiem vadītājiem pievienojās vadītāji no Ziemeļāzijas Klusā okeāna divīzijas, tai skaitā prezidents, sekretārs un mantzinis. Sanāksmes iekļāva arī garīgas vēstis, ko klātesošie draudzes darbinieki uzskatīja par “iedrošinošām un motivējošām”.
 
Maranata 2018 visā Japānā
 
Tika ziņots par nākamā gada evaņģelizācijas pasākumiem “Maranata 2018 visā Japānā”, kas plānoti 2018. gada maijā. “Šobrīd Japānā ir 94 organizētas draudzes visā valstī,” paskaidroja vadītāji, ”bet ūnijas plāns ir vairāk nekā 160 evaņģelizācijas sērijas vienlaikus, kas vairāk nekā 1,5 reizes pārsniedz organizēto draudžu skaitu Japānā!” Tika ziņots, ka evaņģelizācijas sanāksmes notiks ne tikai draudzēs, bet arī uzņēmumos, mazās grupās un iestādēs.
 
Rha Myunghoon, palīgmācītājs Amanuma draudzē, lielākajā adventistu draudzē Japānā, līdzdalīja ziņu par evaņģelizācijas lauka skolu, kas tika organizēta pagājušajā gadā draudzē. Tur Rons Kluzē noturēja lauka apmācības 2017. gadā. Septembrī un oktobrī tika novadītas 29 evaņģelizācijas sanāksmes. Pēdējā reize, kad Japānā notika tik daudz secīgas evaņģelizācijas sanāksmes tik īsā laikā, bija vismaz pirms desmit gadiem.
 
Pateicoties Amanuma draudzes pieredzei, vadītāji teica, ka viņi varēja pārliecināties, ka evaņģelizācijas sanāksmes vēl joprojām ir efektīva evaņģelizācijas metode pat mūsdienu Japānas kultūrā.
 
Starptautisks misijas kongress
 
Divīzijas jauniešu vadītājs Nak Hyung Kim līdzdalīja savus plānus attiecībā uz Starptautisko misijas kongresu, kas notiks nākamā gada augustā Korejā. Japāna plāno katra ūnijas darbinieka, katra mācītāja piedalīšanos šajā pasākumā. “Tā kā Japāna tiks iesaistīta intensīvā misijas programmā, mēs ceram, ka daudz vairāk cilvēku izvēlēsies apmeklēt programmu un būs iedvesmoti darīt vairāk misijas darbu,” teica Kim.
 
2020. gada Tokijas Olimpiskās spēles
Pēc mazāk nekā trim gadiem, 2020. gada augustā, Japānā notiks Olimpiskās spēles, uz kurām ieradīsies apmeklētāji no visas pasaules. Japānas ūnija plāno izmantot iespēju reklamēt septītās dienas adventistu draudzi un līdzdalīt evaņģēliju. Japānas ūnijas sanāksmē vadītāji oficiāli balsoja par nopietnu sagatavošanos īpašiem evaņģelizācijas plāniem, lai tos īstenotu gaidāmajās Olimpiskajās spēlēs Tokijā.
 
“Japānas ūnijas ikgadējā sanāksmē izskanēja daudzi darba ziņojumi un plāni,” paskaidroja vadītāji, “bet mēs darām, ko varam, lai uzsvērtu evaņģelizācijas ziņojumus un lūgšanas visās sanāksmēs.” Japānā ir aptuveni 120 miljoni iedzīvotāju un mazāk nekā viens procents no tiem ir kristieši. No viena kristiešu procenta tikai aptuveni 15 000 ir septītās dienas adventisti.
 
Reģionālie vadītāji lūdza, lai pasaules draudze lūdz par adventistu draudzi Japānā. “Lūdzu, turpiniet lūgt, lai mūžīgais Jēzus Kristus evaņģēlijs ātri izplatītos pa visu valsti,” viņš teica.
 
Toshio Shibata, Ziemeļāzijas Klusā okeāna divīzijas ziņas un Adventist Review

Lasītākie raksti

Kontakti

Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienība

Baznīcas iela 12a, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālrunis: +371 67240121
E-pasts: sdaoffice@gmail.com

Saulrietu kalendārs 2018