Seminārā iedrošina nekustamo īpašumu investorus izvēlēties mūžību

12. februāris, 2018 | Adventist Review

Poļu adventistu uzņēmējs un mācītājs vieno spēkus misijā
 
Apmeklējot semināru, kā ieguldīt īpašumā, cilvēks sagaida, ka viņš tiks informēts par labiem ieguldījumiem, īpašumu darījumiem, riskiem, varbūt pat – kā ar savām lieliskajām izvēlēm ātrāk iegūt pensiju. Apmeklējot semināru, ko vada Voicehs Orzehovskis (Wojciech Orzechowski), bonusā sagaida pārsteigums.
 
Orzehovskis ir Lodžas septītās dienas adventistu draudzes loceklis Polijas centrālajā daļā. Būdams veiksmīgs uzņēmējs, viņš piesaista ļaužu masas savai apmācību programmai “Kā investēt un nopelnīt ar nekustamo īpašumu”. Viņam ir daudz klientu visā valstī.
 
Lai gan Orzehovskis grib, lai viņa klienti mācās prasmes pārvaldīt finanses, viņš vēlas arī, lai viņi apjauš garīgo dimensiju savā dzīvē, tāpēc viņš izmanto savus seminārus kā iespēju runāt par savu ticību. Viņš ir sarakstījis divas grāmatas par garīgiem jautājumiem (viena no tām šobrīd pieejama kā audiogrāmata). Viņš tās dala saviem klientiem, uzaicinot uz saviem garīgumā balstītajiem vebināriem, kas piesaista līdz pat 500 skatītāju katrā reizē.
 
Svētdien, 2018. gada 14. janvārī viņa programma piesaistīja vairāk nekā 1000 cilvēku galvenajā lekciju zālē Lodžas Medicīnas universitātē. Diskusijas par naudu un īpašumiem pārtraukumā viņš deva vārdu Polijas ūnijas jauniešu vadītājam Marekam Micikam (Marek Micyk).
 
Miciks runā dedzīgi. Pirms viņš atrada jaunu dzīves jēgu Kristū, viņš ir dzīvojis skarbajā gangsteru un narkotiku pasaulē.
 
“Jēga” tagad ir viņa dzīves atslēgvārds, un līdz ar to arī vajadzība pēc patiesas jēgas izpratnes ir spēcīga vēsts, ko viņš uzsvēra dalībniekiem. “Visam, kas ir ap mums, ir eksistences iemesls,” teica Miciks, pirms viņš pievērsās vislabākajam ieguldījumam: Dieva valstībai un mūžīgajai dzīvībai. “Tā var būt tava lielā iespēja. Nepalaid to garām! Pārbaudi to,” viņš teica.
 
“Lieliski ir tas, ka cilvēki reaģēja ļoti pozitīvi,” Miciks teica. “Bieži vien mēs kautrējamies, uztraucamies, ka citi cilvēki padomās par mums kā par jukušiem vai bērnišķīgiem. Bet fakts ir tāds, ka, ja mēs runājam dziļā ticībā un uzticībā, cilvēkiem patīk dzirdēt šāda veida vēstis par Dievu.”
 
Papildus publiskajai atzinībai un aplausiem Miciks saņēma arī daudz personīgu ziņu. “Cilvēki meklē patiesu un darboties spējīgu garīgumu,” viņš teica.
 
Polija ir ļoti reliģioza valsts, bet daudzi cilvēki tikai ar vārdiem apliecina kalpošanu draudzei un garīgumu. Orzehovskis un Miciks šādas prezentācijas redz kā iespēju stāstīt par Kristu un Viņa vēsti tirgus laukumā. “[Tā ir iespēja] darīt Dievu zināmu laikā, kad cilvēki pieņem nozīmīgus lēmumus par savu dzīvi un finansiālo situāciju,” viņi teica.
 
Viktors Halberts
TED Komunikāciju nodaļas vadītājs​
 
Avots: Adventist Review

Kontakti

Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienība

Baznīcas iela 12a, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālrunis: +371 67240121
E-pasts: sdaoffice@gmail.com

Saulrietu kalendārs 2019