Sievietes turpina izglītoties

1. marts, 2018 | Mārīte Lipska

Pirms vairākiem gadiem tika iesākta sieviešu kalpošanas apmācību programma. Šoreiz, 25. februārī, tika uzsāktas jau 4. līmeņa apmācības. Sievietes bija sabraukušas Rīgā no vairākām draudzēm, lai tupinātu izglītoties. Apmācības vadīja TED Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītāja Klāra Saņčesa-Šūte.
 
Mēs kopīgi aplūkojām, kāds bija Jēzus kā vadītājs un kā mums kļūt par labām vadītājām/mentorēm.
 
Jēzus bija vadītājs kurš patiesībā visiem kalpoja. Viņš bija vislabākais vadītājs un mums no Viņa jāmācās. Visa Jēzus dzīve bija savienībā ar Dievu un, ja mēs vēlamies būt veiksmīgas vadītājas savās kalpošanās, tad mums arī ir jābūt pastāvīgā kontaktā jeb attiecībās ar Dievu.
 
Vēl viena būtiska doma, kas izskanēja seminārā – cik daudz mēs ieguldām cilvēkos, kas ir mūsu komandā. Svarīgi ir interesēties par saviem komandas locekļiem, satikties ārpus draudzes, apsveikt dzimšanas dienās. Tas nozīmē, ka labi vadītāji veido attiecības un parāda rūpes par cilvēkiem.
 
Klāra Saņčesa-Šūte novēlēja mums kļūt par veiksmīgām vadītājām savās kalpošanās. Tāpēc, lai darbs tiktu padarīts, ir nepieciešams iedegties un virzīties uz priekšu!
 
Nākamās apmācības sievietēm ar Klāru Saņčesu-Šūti ir plānotas 2019. gada februārī, kad tiks apgūta 4. līmeņa 2. daļa.
 
Atgādinu, ka šogad visām sievietēm, neatkarīgi no vecuma, būs brīnišķīga iespēja būt kopā vienotībā, sadraudzībā un kalpošanā Sieviešu kongresā, kas notiks no 13.-15.aprīlim. Nenokavējiet reģistrēšanos līdz 5. martam, jo pēc 5. marta ir nedaudz dārgāka dalības maksa!

Sīkāka informācija pa tālr.: 29869979.
 
Mārīte Lipska,
LDS Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītāja