Adventistu vispasaules radio jauns viceprezidents

12. marts, 2018 | Adventist Review

Kailijs Alens (Kyle Allen) saka, ka viņš ļoti vēlētos iesaistīt vairāk draudzes locekļu, īpaši jauno paaudzi
 
Adventistu Vispasaules radio ir priecīgs paziņot, ka par viceprezidentu ir iecelts Kailijs Alens. Alens nāk no Ziemeļamerikas ASI (adventistu uzņēmēju apvienība), kur viņš pēdējos četrus gadus ieņēma sekretāra-mantziņa amatu.
 
Pirms ASI Alens kalpoja kā mācītājs Dienvidaustrumu Kalifornijas savienībā. Tur viņš pievērsās evaņģelizācijai, attīstot stratēģiskus plānus draudzes izaugsmei un jauno locekļu noturēšanai, kā arī draudzes locekļu apmācībām un sagatavošanai, lai kalpotu un darītu misijas darbu. Viņam arī ir dziļa interese par jauniešiem: viņš ir kalpojis kā jauno mācītāju vadītājs Sandjego, Kalifornijā, un ir uzņēmies vadītāja lomu GYC (Jaunieši Kristum).
 
Alens šobrīd iegūst doktora grādu kalpošanā Endrjūsa Universitātē ar uzsvaru uz evaņģelizāciju un draudzes augšanu. Studējot Vašingtonas universitātē, viņš ir stažējies Baltā nama prezidenta korespondences birojā un ASV Pārstāvju palātā.
 
Alens saka, ka viņu sajūsmina jaunās pozīcijas potenciāls un iespējas.
 
“Man ļoti patīk sagatavot draudzes locekļus evaņģelizācijai un jauniešus iesaistīt draudzes misijā,” viņš teica. “Šis ir aizraujošs laiks, kad iesaistīties globālajā Adventistu vispasaules radio kalpošanā. Vispasaules radio fokuss ietver ne tikai klausītāju savienošanu ar vietējām draudzēm, bet arī draudzes locekļu iedrošināšanu un sagatavošanu palīdzēt pabeigt evaņģelizācijas ciklu, personīgi rūpējoties par jaunajiem draudzes locekļiem.”
 
Viņš arī izcēla dabisko saikni starp jaunajiem komunikācijas rīkiem, ko ir ieviesis radio, un jaunāko paaudzi.
 
“Jauno rīku izplatīšanās, ko Adventistu Vispasaules radio izmanto komunikācijai un kontaktu veidošanai, īpaši sociālie mediji, pilnībā atbilst jauniešu prasmēm un interesēm,” viņš teica.
 
Vispasaules radio prezidents D. Makkejs teica, ka “radio ir lielā mērā svētīts ar to, ka Kailijs pievienojas mūsu komandai,” izceļot jaunā viceprezidenta īpašības.
 
“Kailijs ir ļoti talantīgs jauns cilvēks, kam ir liela mīlestība uz Kungu un uz mūsu adventistu vēsti, un Dieva dotas spējas dedzīgi to līdzdalīt jauniem un veciem. Laipni lūdzam mūsu visjaunāko administratoru radio sapņu komandā,” viņš teica.
 
Šeilija Nolena Frīzlenda, Adventistu Vispasaules radio
 
Avots: Adventist Review

Lasītākie raksti

Kontakti

Septītās dienas Adventistu Latvijas draudžu Savienība

Baznīcas iela 12a, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālrunis: +371 67240121
E-pasts: sdaoffice@gmail.com

Saulrietu kalendārs 2018