Tanzānijā evaņģelizācijas kampaņas rezultātā vairāk nekā 19000 kristību

7. jūnijs, 2018

Vairāk nekā 19 000 cilvēku tika kristīti Mwanzā, Tanzānijā, un daudzi no viņiem 2018. gada 2. jūnijā pēc evaņģelizācijas sanāksmju "Cerības Atklāsme" apmeklēšanas. Tas bija trīs nedēļu garas evaņģelizācijas kampaņas rezultāts, kurā galvenais runātājs bija mācītājs Marks Finlijs.

Vērojot tūkstošus brienot Viktorijas ezera kristību ūdeņos, Finlijs teica: "Es nekad neaizmirsīšu šo mirkli, kad Dievs ļāva man būt par aculiecinieku tik daudziem pestīšanas brīnumiem".

Viņa sieva Ernestine, kas trīs nedēļu garumā vadīja veselības seminārus, arī sacīja, ka viņa ir satraukta un priecīga redzēt, kā cilvēki nekavējoties sāka piemērot veselības principus, par kuriem viņi uzzināja semināros. "Mēs redzējām viņus dzeram ūdeni un dažus iemēģinot pastaigas jau sanāksmju vietā, kas parāda, ka viņi strādā, lai uzlabotu savu dzīvesveidu un baudītu labāku veselību" - viņa dalījās.

Visas prezentācijas paralēli tika pārraidītas TV kanāla Hope Channel Tanzania tiešraidē. Šī kanāla signālu var uztvert vairāk nekā 4000 vietās Tanzānijā un tās kaimiņvalstīs.

Fiziskā un garīgās veselības aprūpe

Kirumba CCM stadions, kur notika sanāksmes, tika pārveidots par veselības centru. Pirms sanāksmju slēgšanas tika ziņots, ka vismaz 9000 pacienti saņēma ārstēšanu.

Daudzi ar dēmoniem apsēsti ļaudis saņēma aizlūgšanas un atrada brīvību no sātana verdzības. Ģenerālkonferences ģenerālsekretāra vietnieks Geoffrey Mbwana palīdzēja sanāksmju koordinēšanā. Mbwana teica, ka daudzi cīnījās ar ļaunajiem gariem, bet caur lūgšanu Jēzus deva viņiem uzvaru. "Daži atnāca uz mūsu lūgšanu kabīnēm ar saplēstiem ķermeņiem; citi bija neārstējamas slimību pārņemti, bet Kristus viņus ir atbrīvojis".

Savās noslēguma piezīmēs Mwanza reģiona reģionālais komisārs John Mongera atsaucās uz adventistu draudzi kā "mūsu baznīcu". Viņš uzslavēja organizāciju par labām attiecībām ar valdību. Viņš arī pārsteidza auditoriju, atklājot, ka trīs nedēļu sanāksmes atnesa mieru un drošību viņa teritorijā. "Mēs esam parādā lielu pateicību Septītās dienas Adventistu Baznīcai. Paldies, ka cīnījāties ar nezināšanu mūsu tautas starpā caur izglītību un veselību".

Sanāksmju izdošanās bija arī atkarīga no draudzes locekļiem, kuri ieguldīja laiku un resursus. Papildus apmeklējumam un personīgi uzaicinot draugus un ģimenes locekļus apmeklēt sanāksmes, daži piedāvāja uzpildīt degvielu transportlīdzekļiem, kas tika izmantoti visu laiku. Citi par brīvu savās mājās uzņēmā mācītājus un tulkotājus, savukārt citi aprīkoja stadionu ar jaudīgu skaņas tehniku. Finlijs teica, ka tā bija "visu draudzes locekļu iesaistīšanās" (TMI – Total Member Involvment) darbibā.

Noslēgumā mācītājs Goodwin Lekundayo, Ziemeļ Tanzānijas savienības konferences priekšsēdētājs, pateicās visiem par viņu ieguldījumu un norādīja, ka priekšā stāv nākamais svarīgais uzdevums, kas saistīts ar jaunkristīto audzināšanu un saglabāšanu. "Kā māte pēc dzemdībām nevar atstāt bērnu, tāpat mēs nevaram atļauties viņus zaudēt".

Avots: ANN