Sieviešu kalpošana nodaļas aktivitātes

23. jūlijs, 2006

“Lūgšanu pastaiga”

“Lūgšanu pastaigu var definēt tā: “No ārpuses par tiem, kas iekšpusē.” Tā ir aizlūgšana, vēstījums un sadarbība ar Dievu, kas notiek kādā konkrētā vietā un laikā. Pasaulē simtiem pilsētās ir ierasta lieta, ka ticīgie savās dzīves vietās veic šo lūgšanu pastaigu savas pilsētas ielās...”

Tā sākas apraksts, kas turpinājumā dod detalizētāku ieskatu šāda veida ticīgu cilvēku aktivitātēm. Ja arī tevi tas interesē, tu vēlies paplašināt, pilnveidot savas personīgās, savas draudzes, draugu un paziņu lūgšanu dzīves piedzīvojumu — lasi un uzzini par to materiālā “Lūgšanu pastaiga”. Materiālu pasūtīt Dagnijai Rodertei. Cena pasūtot pa e–pastu 0,50 Ls; pa pastu — 1 Ls.

“Vardarbības novēršanas diena”

Septītās dienas adventistu Baznīcas Ģenerālkonferences Administratīvā komiteja 2001. gadā drosmīgi nolēma, ka katru gadu pēdējo augusta sabatu draudze veltīs problēmai, kas saistīta ar ļaunprātīgu izmantošanu un vardarbību. Kāpēc tas tika darīts? Tāpēc, ka mēs kā draudze zinām, ka ļaunprātīga izmantošana un vardarbība ir nepareiza rīcība. Tas ir grēks. Un tāpēc draudzei ir jārunā par to, kaut arī tas nav ērti. Mūsu draudzē ir dažādi viedokļi attiecībā uz ļaunprātīgu izmantošanu, sākot no: ”ļaunprātīga izmantošana nenotiek kristiešu mājās”, līdz tiem, kas atstāj draudzi, jo viņi ir ievainoti un neizjūt atbalstu un sapratni draudzē.

Tad kāpēc tomēr mums par to būtu jārunā draudzē?

  • Tāpēc, ka ir tik daudz tādu, kas cieš.
  • Tāpēc, ka ir tik daudz cilvēku, kas cieš no saviem ģimenes locekļiem.
  • Tāpēc, ka Dievs par to runā.
Varētu uzdot jautājumu, kāpēc Bībele nerunā par ļaunprātīgu izmantošanu un vardarbību?

Bet Bībele runā par to! Un ļoti daudz. Bībelē ir daudz runāts par pretēju rīcību ļaunprātīgai izmantošanai un vardarbībai – par mīlestību. 

Šogad dievkalpojuma organizēšanai tiek piedāvāta programma “Spēks, lai aizsargātu”.

Pamattēma iekļauta tekstā: “Tīra un neapgānīta kalpošana Dieva Tēva priekšā ir šī: pieskatīt bāriņus un atraitnes viņu bēdās, sevi no pasaules pasargāt neapgānītu.” (Jēkaba 1:27)

Svētrunas izklāstā ir izmantoti Bībeles varoņu piemēri – Boazs, Rute, Dāvids, Mefibošets, Jāzeps un Marija, Jēzus. Interesanta ir piedāvātā iespēja ilustrēt Bībeles lasījumu ar mīmu piedalīšanos. Materiālā ir iekļauta arī ideja bērnu stāstam un darba lapa bērniem. Papildus materiālā ir iekļauts apraksts, kas veidots pēc 1.Korintiešiem 13. “Mīloša Dieva aizsargājoša mīlestība pret bērniem (un tiem, kas ir neaizsargāti)”, ko iesaku izveidot kā papildus izdales materiālu draudzei.

Materiālu pasūtīt Dagnijai. Cena pasūtot pa e-pastu 1,50 Ls; pa pastu – 2 Ls, 

Novēlot saulainu vasaras nogali un darba prieku, uzsākot jauno mācību gadu – ar cieņu Dagnija Roderte 
Tālr.: 3421184, 29218508, e-pasts: dagnijaroderte@bkc.lv