“Ceļa meklētāju” vasaras nometne Balvos

30. jūlijs, 2008

Adventistu Baznīcas Latvijas “Ceļa meklētāju” 11. vasaras nometne notika 20.–27. jūlijā Balkanu kalnu dabas parkā (Balvu rajons, Latgalē) skaistā, gleznainā Latvijas nomalē. No divpadsmit Latvijas “Ceļa meklētāju” klubiem brīnišķīgu laiku kopā pavadīja 124 Ceļa meklētāju dalībnieki un septiņdesmit pieaugušie. Šī bija nometne ar īpašām Dieva svētībām. Dievs dāvāja vislabākos laika apstākļus. Vietējā pašvaldība un iedzīvotāji izrādīja sevišķi lielu laipnību un viesmīlību. Likās, ka viss pagasts atbalsta Ceļa meklētāju nometni.

Visas nedēļas interesantā programma kulmināciju sasniedza piektdienas vakara saulrietā. Četrpadsmit jaunieši, kuri izauguši Ceļa meklētāju pulkā, ūdens kristībās slēdza sirdsderību ar Dievu. Tajā pašā kristību svētbrīdī vēl astoņdesmit pusaudži apliecināja savu vēlēšanos mācīties un tikt kristītiem.

Pagājušas tikai pāris dienas, bet no visām pusēm dzirdamas priecīgas atsauksmes par piedzīvoto. Lūk, dažas no tām:

“Man ļoti patika! Tiešām brīnišķīga nometne!” “Visspilgtākais un visskaistākais notikums nometnē — kristības. Tās bija tik jaukas!” “Šī bija visbrīnišķīgākā nometne. Jauka, miera pilna atmosfēra, klusā, skaistā dabas vidē, draudzībā un Dieva slavēšanā, kā priekšnojautas no mūžības.”