Jauns Ceļa Meklētāju klubs “Salacgrīvas Bākugunis”

26. maijs, 2009

23. maijā Septītās dienas Adventistu Baznīcas Salacas draudzes telpās tika iedegta simboliskā Ceļa Meklētāju (CM) organizācijas uguntiņa. Salacgrīvieši izvēlējušies savam klubam idejisku nosaukumu, veiksmīgi tajā apvienojot gan savas ostas pilsētas īpašo vietu gan arī CM misiju. Četri svinīgi ģērbušies pusaudži, visiem klātesošiem dzirdot, nopietni apliecināja savu izvēli dzīvot saskaņā ar CM solījumu un likumiem.

Rūjienas “Gulbji”, kuri tiešā maršrutā pa Rūju, Burtnieku un Salacu sasniedza Salacgrīvu, ar lielu prieku un mīlestību uzņēma jaunos Ceļa meklētājus lielajā vispasaules organizācijā.

Pēc svinīgās ceremonijas pie svētku mielasta galda varēja dzirdēt daudzas pozitīvu emociju atsauksmes. Viena dalībnieka māte sacīja: “Kad es pirms pāris gadiem redzēju kā Rīgā darbojas šāds klubs, es domāju, kā lai es savus bērnus tik tālu aizvedu. Un šodien mana vēlēšanās ir piepildījusies.”

Kāda cita vērotāja: “Agrāk domāju, ka Ceļa Meklētāju uzņemšanas ceremonija ir vēsa un formāla. Bet te viss bija tik sirsnīgi un patiesi. Man ļoti patika.”

Un jaunā klubiņa direktore Anda: “Es apzinos, ka Dievs mani ir aicinājis. Es gan sajūtos nespēcīga, bet es zinu, ka Dievs man dos spēku un vadīs šajā pusaudžiem tik vajadzīgajā kalpošanā.”