TV pārraides “Stāv rakstīts” galvenās mītnes atklāšana

1. novembris, 2019

TV pārraide “Stāv rakstīts” vērs durvis jaunai kalpošanas mītnei Collegedale pilsētā, Tenesijas štatā, Amerikas Savienotjās valstīs. Atklāšanas svētkos piedalīsies Džons Bredšovs, “Stāv rakstīts” vadītājs, kā arī pārstāvji no vietējās sabiedrības, Southern Adventist University un Septītās dienas adventistu Ziemeļu ūnijas. “Stāv rakstīts” pārstāvji aicina katru interesentu un ikvienu, kas atbalsta šo kalpošanu,  piedalīties atklāšanas svētkos.

Pirmo reizi 63 kalpošanas gadu laikā “Stāv rakstīts” būs sava galvenā mītne. Iepriekš mājojot Adventist Media Center Kalifornijas štatā, pārecļoties uz Tenesijas štatu, un pēc divu gadu ilgiem remonta darbiem beidzot ievācoties pašiem savā ēkā. Jaunā mītne sniedz darba vietas vairāk nekā 40 vietējiem iedzīvotājiem un iekļauj biroju, studijas un noliktavu telpas zem viena jumta. Plašās telpas nodrošina iespējas veikt apjomīgākus darbus un sniedz vietu izaugsmei.

“Kādu lielu priekšrocību sniedz šis lielais lēmums,” sacīja Džons Bredšovs. “Mēs varam ne tikai darīt daudz vairāk Dievam par godu, bet arī strādāt daudz efektīvāk.”

Saskaņā ar kalpošanas vadītāju vārdiem “Stāv rakstīts” mītne būs vieta, kas piedāvā cerību un garīgu dziedināšanu cilvēkiem visā pasaulē.

“Stāv rakstīts” ir mediju evaņģelizācijas kalpošana, kura jau vairāk kā 63 gadus sludina Bībeles evaņģēlija vēsti. Tā ir pirmā krāsainā veidā raidīta reliģiskā televīzijas programma, un tā ir devītā ilgāk pārraidītā televīzijas programma Amerikas Savienotajās valstīs. “Stāv rakstīts” darbojas caur satelītu un digitālo televīziju, mājaslapām, mobilajām aplikācijām un pasaules evaņģelizācijas kalpošanu.

Avots: https://www.adventistreview.org/church-news/story14152-it-is-written-to-host-grand-opening-of-new-headquarters