Jaunais GYC prezidents: organizācija tieksies iesaistīt Z paaudzi

22. janvāris, 2020 | Adventist Review

Endrjū Pārks (Andrew Park), jaunais GYC (Septītās dienas adventistu draudzes jauniešu organizācijas) prezidents, sacīja, ka vadība, ko viņs pārrauga, tieksies iesaistīt draudzes misijā jaunākās paaudzes.

E. Pārka piezīmes tika līdzdalītas GYC sanāksmē 4. janvārī Luisvilā. “Mēs vēlamies, lai Dievs parāda, kā izaicināt šīs paaudzes jauniešus darboties Viņa labā,” Pārks sacīja. “Šobrīd veicam izpildkomitejas rekonstrukciju, kā arī lielas pārmaiņas vadības ziņā,” viņš atzina. “Godīgi sakot, mēs vēl strādājam pie GYC nākotnes. Viss var mainīties pilnībā, bet pārmaiņas var būt arī minimālas. Šobrīd vēl neesam pārliecināti.”

GYC līdzdibinātājs un valdes loceklis Džastins Kims (Justin Kim) ziņo, ka GYC valdes locekļu vecums ir no 20 līdz 32 gadiem, bet vidējais vecums – 25 gadi.Saskaņā ar organizācijas mājaslapu katrs izpildkomitejas loceklis brīvprātīgi darbojas, lai izveidotu daudzveidīgu adventistu jauniešu grupu, ieskaitot jaunus profesionāļus, universitātes studentus, mācītājus un Bībeles strādniekus, kuri ir nodevušies Septītās dienas adventistu draudzes vēstij un misijai.

E. Pārks atzīst, ka viņi to uzskata par privilēģiju. “Mēs kā komanda esam ļoti priecīgi brīvprātīgi strādāt GYC labā,” viņš sacīja.

GYC ir jauniešu ierosināta un vadīta adventistu draudzes kustība, kas vieno jauniešus nopietnās Bībeles studijās, spēcīgās lūgšanās, nesavtīgā dzīvesveidā un drosmē liecināt par Kristu. Kustība aizsākās 2002. gadā, lai iedvesmotu jaunatni nodoties un dzīvot izcilu kristīgu dzīvi.

“Tikko esam ienākuši 2020. gadā,” Pārks sacīja. “Mēs redzam, ka jaunatne 2020. gadā ir daudz savādāka nekā 2002. gadā.” Organizācijas izaicinājums tuvākajā laikā būs iesaistīt draudzes misijā jaunākās paaudzes.

Tagadne E. Pārka skatījumā ļauj izjust cerību par nākotni. “Šeit, Luisvilā, esmu redzējis daudz apbrīnojamu lietu – daudzus cilvēkus izdarām izvēli kristīties un darboties misijā. Redzu, kā Svētais Gars darbojas šajā vietā,” Parks sacīja. Viņš aicināja visus kopīgi lūgt par jaunajiem izpildkomitejas locekļiem, lai Dievs palīdzētu viņiem doties uz priekšu. “Mēs aicinām jūs lūgt kopā ar mums, lai Dievs mums palīdzētu saprast Viņa nodomus par GYC un to, kā iedvesmot cilvēkus veikt iniciatīvas Kristus dēļ, un lai pasteidzinātu Viņa nākšanu šajā paaudzē,” E. Pārks teica.

GYC vadītāji informē, ka nākamā ikgadējā sanāksme notiks no 2020. gada 30. decembra līdz 2021. gada 3. janvārim Kolumbusā, Ohaio štatā.

Avots: https://www.adventistreview.org/church-news/story14395-new-president-says-gyc-will-work-to-engage-generation-z