WhatsApp seminārs – atsauksmes

13. februāris, 2020 | Komunikāciju nodaļa

Piedāvājam atsauksmes no nupat aizvadītā WhatsApp evaņģelizācijas semināra.
 
"Es domāju, man jau tik daudz gadi (90!), vai man vērts iet? Tas bija kaut kas vienreizējs! Likās, ka es no debesīm esmu nokāpusi! Es visiem jau trīs dienas par to stāstu. Man ir jauna dzīvība! Es jūtos, ka esmu par jaunu nokristījusies, par jaunu piedzimusi! Tas mani tā pārmainīja!"
Skaidrīte


"Ļoti mainīja uzskatu par mob. tel. iespējām kā var evaņģelizēt. Jo pirmā doma bija, ka tas būs diezgan bezpersoniski, bet tas tieši ir ļoti personiski – ir jāiestājās par cilvēkiem un jālūdz par viņu vajadzībām. Īsāks un ātrāks veids, kā cilvēkus vest pie Kristus – izmantojot šo tehnoloģiju. Lūdzu un plānoju to pielietot."
Edgars


"Vislielākā pateicība Debestēvam, ka Viņš ir veidojis tik nodevušos kalpu evaņģēlija sludināšanā, kādu mēs iepazinām N. N., kurš ne tikai zina Dieva gribu, bet dzird Viņa balsi, paklausa tai un Sv. Gara spēkā spēj aizdedzināt arī citus. Pateicība par šo semināra iespēju Rīgas 1.draudzē!"
Inese


"Tas bija daudz vairāk, nekā es biju gaidījusi! Es jūtos iedvesmota un piepildīta un plānoju tuvākajā laikā uzsākt šo darbu ar saviem draugiem krievu valodā."
Anna


Zemāk arī daži iespaidi no "Sūti mani" misijas skolas audzēkņiem.

"Bija ļoti praktiskas apmācības, runātājs aptvēra tēmu no dažādām pusēm, iedodot gan pamatu, gan motivāciju, sniedzot ieskatu par detaļām, iepriekšējo praksi un atstājot materiālus. Priekš sevis paņēmu ideju kopā ar pusaudžiem izmēģināt video veidošanu un WhatsApp evaņģelizāciju."

Pārliecināja arī tas, cik atstrādāta ir visa programma, cik jaudīga ir pieredze visā pasaulē un cik nodevušies ir šī visa veidotāji. Esmu gatava kļūt par whatsapp evaņģēlistu tik lielā mērā, cik Kungs aicinās."
"Sākumā biju mēreni ieinteresēta - var jau paklausīties, varbūt būs kāda normāla ideja. Piektdienas vakara stāsti bija iedvesmojoši. Sestdienas vakarā jau tikai pavisam maza kripatiņa skepses bija atlikusi, statistika pārējo bija samalusi miltos. Īsāk sakot - katra nākamā lekcija pārliecināja, ka šis ir kas vērtīgs.

"Evaņģelizācijas metode, par kādu iepriekš nebija dzirdēts. Pārsteidz cik ļoti tā ir efektīva un cik cilvēki tiek aizsniegti ar to. Uzrunāja runātāja patiesums un degsme, viņa nodošanās un mīlestība pret cilvēkiem."

"Esmu uzrunāta iesaistīties, man tas liekas skaists un neaptverams veids, kādā sastapt cilvēkus 1:1. Ļoti uzrunāja piektdienas vakara uzruna, un galvenais nosacījums šai un jebkurai kalpošanai – mīlēt latviešus, degt par viņiem. Tikai tad kaut kas var notikt!"

"Radās daudz jaunu ideju un arī iedvesmas misijas darbam. Noteikti vēl daudz domāšu par šajā nedēļas nogalē iegūto un to, kā to varētu realizēt. Paldies!"

"Paldies liels par drosmi un ticību, organizējot šo semināru! Ticu, ka šis kļūs par pagrieziena punktu, lai pasteeidzinātu Jēzus nākšanu, arī Latvijā!"


Ja neizdevās apmeklēt semināru vai skatīties to tiešraidē, tad ir iespēja to noskatīties sev ērtā laikā, apmeklējot Rīgas 1. draudzes YouTube kanālu.
Pirmais video: https://www.youtube.com/watch?v=4Ofbq5BNv2o
Otrais video: https://www.youtube.com/watch?v=dYpNylZvBiY