Īpašs vispasaules aicinājums lūgt par Uhaņas pilsētu Ķīnā

15. februāris, 2020 | Adventist News Network

Es jūs aicinu visā pasaulē lūgt par arvien esošo veselības izaicinājumu, kas pārsvarā plosās lielajā Uhaņas pilsētā Ķīnā, kad tiek pielietotas visas iespējas, lai ierobežotu un iznīdētu koronavīrusu. Vairāki tūkstoši cilvēku ir saskārušies ar šo ļoti sarežģīto vīrusu un diemžēl ievērojams skaits ir mirušu (pāri pa 1500 uz 15.02., tulk. piez.). Ķīnas valdība veic apbrīnojamu darbu, mēģinot ierobežot vīrusa izplatību. Mūsu Septītās dienas Adventistu draudzēm un citām draudzēm Uhaņā ir uz laiku lūgts nepulcēties uz dievkalpojumiem, lai novērstu slimības izplatību. Ir arī ievērojams skaits gadījumu inficējušos pacientu arī citās pasaules vietās.

Daudzās pasaules vietās tiek veikti profilaktiski pasākumi, lai novērstu vīrusa izplatību. Lūdziet par Ķīnas valdību un veselības nozares vadītājiem, kuri velta nemitīgas pūles, lai apstādinātu šo kritisko veselības situāciju. Lūdzet par Ķīnas iedzīvotājiem, kad tie cenšas sevi pasargāt no šī vīrusa. Lūdziet par mūsu draudžu vadītāju un draudžu locekļu veselību Ķīnā, kā arī par draudzes pūlēm atbalstīt situāciju caur draudzes locekļiem, kad Svētais Gars caur tiem darbojas. Lūdziet par atbalstu, kuru sniedz ADRA Ķīna un ADRA Āzija. Lūdziet par ģimenēm, kuras jau ir zaudejušas savus mīļos un tuvos. Lūdziet par Dieva dziedinošo roku pār tiem, kuriem ir koronavīrus Ķīnā un citviet pasaulē. Lūdziet par Dieva atpestījošo spēku, Lielā Ārsta pieskārienu visā pasaulē. 

Kas tā par svētību, ka varam pilnībā paļauties uz Kristu, kad Viņš mūs vada uz mūžīgajām mājām, kurās vairs nebūs veselības problēmu. Bet līdz tam – lūdziet un palīdziet citiem, kā Kristus to darītu. Un to visu Viņa spēkā. 

Teds N. C. Vilsons
Prezidents
Septītās dienas Adventistu Ģenerālkonference


Avots: https://news.adventist.org/en/all-news/news/go/2020-01-30/special-worldwide-prayer-for-appeal-for-wuhan-hubei-province-and-china/