Sieviešu kalpošanas nodaļas organizētas apmācības Rīgā

16. oktobris, 2014 | Mārīte Lipska

11.un 12.oktobrī, Rīgā, Baznīcas ielā 12a bija ieradušās 69 sievietes no vairākām Latvijas adventistu draudzēm un 3 sievietes no Igaunijas, lai apgūtu sieviešu kalpošanas vadības sertificētās apmācības 1.līmeni. Šīs apmācības notika ar Baltijas Ūnijas Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītājas Allas Nimmikas atbalstu un sadarbībā ar Trans-Eiropas divīzijas Sieviešu kalpošanas nodaļas vadītāju Klāru Sančesu-Šūti (Clair Sanches-Schutte).

Sabata rītā, pirms apmācību uzsākšanas, Mariss Zariņš ar "Signature Sound Quartet Latvia" bija sagatavojuši muzikālu sveicienu vairāku dziesmu veidā, kas sasildīja sievietes un iedvesmoja tālākiem kopīgajiem brīžiem.

Apmācības sastāvēja no 12 tēmām. Klāra Sančesa-Šūte iepazīstināja ar sieviešu dzīvi Bībeles laikā, sniedza vērtīgus padomus, kā katru dienu labāk pētīt Bībeli, kā saskatīt vīziju un potenciālu sieviešu kalpošanā. Šajās dienās vēl bija iespēja uzzināt, kā labāk uzlabot komunikāciju prasmes, kā sieviešu kalpošana var bagātināt draudzes dzīvi, kā labāk kalpot un izplatīt evaņģēlija vēsti citām sievietēm.

Priecē tas, ka visas 72 semināra dalībnieces saņēma Trans-Eiropas divīzijas sertifikātus, ka ir veiksmīgi apguvušas šo programmu. Nākamgad būs iespējams apgūt sertificētās apmācības programmas 2. līmeni, turpinot iegūt zināšanas, kā labāk kalpot sievietēm.

Mārīte Lipska,
LDS Sieviešu kalpošanas nodaļa